Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Web Sayfası Sunumu

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Web Sayfası Sunumu

Eşleştirme Yapmak

Web Sayfası Sunumu

Genel olarak, sayfalarınızın sunumu site genelinde aynı olmalıdır: resimlerin boyutları, kullanılan yazı tipleri, metin veya arka plan renkleri aynı olmalıdır.

Bu, kullanıcının sitenizdeki deneyiminden çok hızlı bir şekilde yararlanmasını sağlar: ana menülerin konumunu ezberler, bir ürünün fotoğrafını veya adını bulmak için nereye bakacağını hemen bilir ve genel görsel kimliğe çok hızlı bir şekilde aşina olur. 

Renklere, hedef kitlenizin kültüründe sahip olabilecekleri anlamlara dikkat edin. Metinler ve arka plan arasında iyi bir kontrast sağladıklarından emin olun. Tıpkı otomatik olarak başlatılan ses dosyaları gibi, sayfanın istişaresini bozan gereksiz animasyonlardan kaçının: birçok İnternet kullanıcısının refleksi, daha fazla uzatmadan sayfayı kapatmaktır.

İçerik yönetim sisteminiz izin veriyorsa (ve genellikle verir), örneğin müşterilerinize mevcut satın alma işlemleriyle ilgili veya tamamlayıcı ürünler sunmak için sitenizin sayfaları arasında bu bağlantıları oluşturun. Bu, sitede gezinmelerini ve ihtiyaçlarını tahmin etmelerini kolaylaştırır.

Genel olarak, Flash formatı kullanımınızı kısıtlamaya çalışın, bu da referanslarınıza ve kalite seviyenizin değerlendirilmesine zarar verir: aslında, Flash içeriği sayfalarınızı tarayan robotlar tarafından görülmez, bu nedenle içeriğin doğrulanması mümkün değildir. (sayfanızın HTML kodunda alternatif bir metin sağlamadığınız sürece). Ek olarak, Flash animasyonları yükleme sürelerini önemli ölçüde artırabilir.

İçeriğinizi yapılandırma ve yazma açısından şimdi iyi uygulamaları benimseyin: alıcı ve kalite seviyeniz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmanın yanı sıra, yalnızca doğal referansınızı geliştirebilirler.

Sitenizi Test Edin ve Optimize Edin

Site kısmen veya tamamen yerinde olduğunda, en fazla sayıda kullanıcıya doğru şekilde görüntülendiğini doğrulamak için sitenin test edilmesi önemlidir. İçeriğinizi yapılandırmak ve sunmak için web standartlarını kullanırsanız, olasılıkları kendi tarafınıza koyarsınız.

Emin olmak için sitenizin farklı koşullar altında nasıl görüntülendiğini kontrol edin: cihazlar (bilgisayar, cep telefonu, elde taşınabilir), işletim sistemi (Windows, Linux, Mac OS X), tarayıcı (Internet Explorer, Firefox, Chrome , Opera, Safari vb.) . Cep bilgisayarı veya cep telefonu kullanıcılarını hedefliyorsanız, web servis sağlayıcınız veya web yöneticinizle küçük ekranlara ayrılmış alternatif bir stil sayfası uygulamasını inceleyin.

Sitenizi iyice test edin. Sitenizi çok çeşitli platformlarda test etmek için tüm sistemleri ve tarayıcıları yüklemeniz gerekmez. Browsershots sitesi bunu sizin için halleder ve ilgili ekran görüntülerini size gönderir.

Ayrıca, W3C (World Wide Web Consortium), HTML kodunun web standartlarına uygunluğunu kontrol etmek için herkese bir araç sağlar.

Sitenizi optimize etmek için kullanıcı geri bildirimi değerli bir araçtır. Müşterilerinizin yorumlarını ihmal etmeyin, onları sitenin geçmesi gereken sürekli iyileştirme sürecine entegre edin. Bu bağlamda, Google site optimize edici, kullanımı ilginç bir araçtır.


Web sitesi Sunumu
Web Sitesi proje Sunumu
Proje sunum örneği
Proje sunum örneği PowerPoint
Proje hazırlama sunum
Proje sunum başlıkları
PowerPoint sunum
Proje sunum dosyası nasıl hazırlanır


Klasik Bir Ticaret Sitesi

BoChoGo şirketi geçmişte zaten bochogo alan adına sahipti. Şirketin adını kullandığı için bu nedenle bu gelecek için saklanacaktır.

Bununla birlikte, şirket aynı zamanda çevrimiçi satışlarını artırmayı ve e-ticaret platformunu en iyi şekilde kullanmayı hedefliyor: bu nedenle, şirket hakkındaki ad bilgilerini kullanarak (bochogo.fr sitesine yönlendirecek) alternatif bir alan adı oluşturacağız.

Web sitesi hem şirketi tanıtmalı hem de bir elektronik mağaza rolü oynamalıdır. Kısmen eski siteden alınan ve zaman zaman genişletilen sunum ve iletişim sayfalarına ek olarak, ürünlerin kategorilere ve alt kategorilere ayrıldığı VirtueMart mağazasını da içerir.

Ürünlerin kategoriler halinde sınıflandırılması bu bağlamda ilk önemli husustur. Şu anda sitenin üç ana kategorisi vardır: Çikolata Çeşitlerimiz, Kakao Tozu ve Şekerler ve Tatlılar.

VirtueMart elektronik mağaza sistemi, sitedeki sunumun homojenliğini garanti ederken, ürün sunum sayfalarının yanı sıra kategori yapısının oluşturulmasını kolaylaştırır. Bu sitede çalışma bu nedenle öncelikle ürünlerin tanıtım metinlerine odaklanmaktadır.

Bu noktada şunlara sahip olmalısınız:

• hatırlaması kolay temsili bir alan adı seçip satın aldı;
• siteniz için sezgisel ve ergonomik bir bilgi mimarisi oluşturur;
• açık, eksiksiz ve ilgili sunum sayfaları oluşturdu;
• sitenizi farklı kullanım koşullarında test etti;
• sitenizi müşterinizin bakış açısından optimize edecek unsurları yerleştirin.

Daha fazlası için :

• Web yöneticileri için Yardım Merkezi, web yöneticisinin işiyle ilgili her konuda bir bilgi, yardım ve tartışma kaynağıdır. Herkese açıktır, ücretsizdir. Web Yöneticileri için Araçlar yararlı bir tamamlayıcıdır.
• Web sitesi: sadeliğe öncelik
• İyi web standartları uygulamaları

Açılış Sayfalarını Seçin

AdWords’ün ilkelerinden biri, anahtar kelimeleri açılış sayfalarıyla ilişkilendirmektir. Bu nedenle, sitenizi AdWords kampanyasını almaya hazırladıktan sonra, açılış sayfalarının seçimini göz önünde bulundurmalısınız.

Seçimi pazarlama hedeflerine uyarlayın

Sayfa 1’de belirlenen hedefler, açılış sayfalarının seçimini etkileyecektir. Bu yüzden :

• Amaç bir markanın görünürlüğünü artırmaksa, oldukça genel bir açılış sayfası arayacağız: site ana sayfası, marka sunum sayfası. Flash animasyonlarına dikkat edin: Flash sayfasında herhangi bir metin olmadan, AdWords’ün belirlediği alaka düzeyi düşük olabilir. AdWords’ün sizi cezalandırmaması için sayfanın HTML’sine alternatif metin eklediğinizden emin olun.

• Yeni ürünleri tanıtmak veya satışları artırmak istiyorsanız, daha ayrıntılı bir kampanya yapısı planlamak ve açılış sayfalarını reklam grubu ve ürüne göre hassaslaştırmak iyi bir fikirdir.

İdeal olarak, Google arama motorunda bir ürün arayan İnternet kullanıcıları, aramalarının terimlerini reklamınızda bulmalı (reklam yazmak için Sayfa 5’e bakın) ve bu ürünü doğrudan satan bir sayfaya veya onu reddeden bir sayfaya yönlendirilmelidir: tümü yapması gereken “Sepete ekle” butonuna tıklamak.

• Web sitesine gelen trafiği artırmak ve kullanıcıyı sitede tutmak için dikkatini çekebilecek bir sayfaya yönlendirmeye özen göstereceğiz. Hemen çıkma oranı (sitenizin yalnızca bir sayfasına bakan ziyaretçi oranı) ve sitede geçirilen ortalama süre ile ilgili Analytics istatistikleri bu bağlamda daha özel olarak izlenmelidir.

• Son olarak, bir müşteri dosyası geliştirmek için, sitede kayıt, bilgi talebi, haber bültenine abonelik için bir form oluşturmak esas olacaktır: bu sayfa daha sonra giriş sayfası olarak kullanılacaktır.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın