Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Sürüm Farklılıkları 

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Sürüm Farklılıkları 

Sürüm Farklılıkları 

Sürüm Farklılıkları 

Aynı temel ürünün farklı sürümlerini satıyorsanız, belirli arama terimlerini dahil ederek TO’nuzu yükseltirsiniz. Ampul satan bir işletme, aşağıdaki genel şartlara göre teklif verebilir. Bir ürünün 20 farklı rengi veya şekli veya boyutu veya türü satıyorsanız, tüm bu değişkenleri anahtar kelime listenize eklediğinizden emin olun. Google, daha uzun, daha spesifik anahtar kelimelerin bazılarını veya hatta çoğunu diskalifiye edebilir, ancak tutabileceğiniz herhangi bir anahtar kelime alaka düzeyinizi artıracak ve ortalama tıklama başına maliyetinizi düşürecektir.

Bir emlakçı, emlak NC anahtar kelimesi için reklam yapabilir ve farklı arama yapanların bakış açısını içeren aşağıdaki anahtar kelimeleri kaçırabilir.

Düzenli bir fiil ve ulaç tamamen farklı zihniyetleri ifade edebilir. Belirli bir zihniyete sahip müşteriyi istemediğinizden emin olana kadar hepsini dahil edin.

Tekil ve Çoğul Kelimeler

Tekil ve çoğul bir kelime arasındaki fark birçok anlama gelebilir. Bazen, bilgi arayan insanlar çoğul (dijital kameralar) yazarken, daha ciddi alışveriş yapanlar tekil (dijital kamera) kullanırlar.

Çoğul anahtar kelime tekil anahtar kelimeye göre önemli ölçüde daha ucuza teklif veriyorsa, diğer reklamverenlerin daha ucuz anahtar kelimeden para kazanmanın daha zor olduğunu bilirsiniz. Bilgi arayan kişiyi satın alma noktasına getirmek için satış sürecinizi optimize ederseniz, genel çoğul terimler gibi ucuz, bol “işlem öncesi” anahtar kelimelerden yararlanabilirsiniz.

Her yıl, İnternet kullanıcılarının sayısı artıyor. Sürekli bir Web acemi akışı ürünlerinizi aradığından, arama “hatalarını” sık sık bilerek kazanç elde edebilirsiniz. Web acemileri, Google Arama kutusunu adres çubuğuyla (Web sitesinin URL’sini yazdığınız yer) karıştırabilir. Bu nedenle, kırmızı sel ışıkları satarsanız, biraz ucuz trafik yakalayabilirsiniz.

Tek bir anahtar kelimeden binlerce “gizli” anahtar kelime varyasyonu oluşturmayı kolaylaştıran AdTool adlı bir anahtar kelime manipülasyon aracı geliştirdim. Tüm anahtar kelimelerinizden önce ve sonra ABD şehirleri ve eyaletleri ekleyebilirsiniz.

Bir düğmeyi tıklayarak eşanlamlıları değiştirin, yüzlerce yanlış yazım ekleyebilir, tekili çoğula ve tam tersini çevirebilir, anahtar kelimenizin sonuna .com ekleyebilirsiniz ve otomatik olarak tırnak işaretleri ve köşeli parantezler ekleyebilirsiniz.

Diyelim ki tümü ipotek içeren 1.000 anahtar kelime üzerinde beyin fırtınası yaptınız. Artık arama yapanların yüzde 5’inin ipoteği “t” olmadan ipotek olarak hecelediğini keşfediyorsunuz. Reklam Aracı, 1.000 anahtar kelimenin tamamında ipoteği ipotek ile değiştirmenize ve bu yeni 1.000 anahtar kelimeyi kampanyalarınıza eklemenize olanak tanır.

Ayrıca, kelime öbeği birleştirici ile yüzlerce anahtar kelime öbeği oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Örneğin, kolej takımı kıyafetleri satan biri, 150 kolej ve üniversite için 12 farklı sporla (beyzbol, basketbol, lakros vb.) ilgili 20 farklı ürün (şapka, forma, sweatshirt vb.) satabilir.


Hangi Windows sürümünü kullanmalıyım
Windows 11 hangi sürüm daha iyi
En hızlı Windows 10 sürümü
Windows 11 Pro ve Enterprise farkı
Microsoft son sürüm
Windows 10 Education to Pro
Windows 10 kapladığı alan
Windows 10 Pro güncelleme


Anahtar Kelimeleri Reklam Gruplarına Göre Sıralanması

Anahtar kelimelerinizi oluşturduktan sonraki adımınız, bunları reklam grupları halinde düzenlemektir. Para ve zaman israf etmemeyi seçerseniz, göreviniz, reklamınızı o gruptaki anahtar kelimelerle yakından eşleştirmektir. Bu bölümün ilk bölümünde, her anahtar kelimenin kendisiyle uyumlu bir zihniyete sahip olduğunu vurguluyorum.

Zihniyet, araştırmacının ne istediğini ve onu nasıl istediğini temsil eder; tüm anahtar kelimelerinizi tek bir reklam grubuna koyarsanız, tüm bu farklı zihniyetlere hitap edecek bir reklam yazamazsınız. Anahtar kelimelerinizi tutarlı gruplar halinde düzenlemeniz için size yedi neden vereceğiz.

✓ Doğru kaşıntıyı kaşıyabilirsiniz: Perry Marshall bunu şu şekilde ifade eder: “Bir anahtar kelime grubunu bir arzu demeti olarak düşünün. Bazı arzular birlikte diğerlerinden daha iyi gider. Bazıları birbirine benzer ve bazıları çok farklıdır.

Her reklam grubu, en benzer arzuları bir araya toplamalı, böylece reklam bu arzuları taklit edebilir ve alevlendirebilir. Reklamınızı gören herkesin ‘Evet, bu benim için’ demesini istiyorsunuz.”

Sopalar, toplar, çantalar, ayakkabılar, eğitici kitaplar ve videolar, eğitim yardımcıları vb. satan bir çevrimiçi golf mağazası işlettiğinizi varsayalım. Binlerce anahtar kelimeye teklif verebilir ve hepsini ana sayfanıza gönderebilirsiniz.

Bu anahtar kelimelerin her biri bir “kaşıntıyı” temsil eder. Arama sonuçları sayfası, tüm listeler arasında önce o kaşıntıyı kaşımak için yapılan bir yarıştan başka bir şey değildir. Reklamınız genel bir golf reklamıysa, kaşıntıyı adlandıran ve onu iyi bir şekilde çizeceğini vaat eden bir reklamla rekabet edemezsiniz.

Kaşıntıyı gideren bir reklam göstermek için benzer anahtar kelimeleri reklam gruplarına ayırmanın en büyük nedeni başka nedenlerle destekleniyor.

✓ Google, arama sonuçlarında anahtar kelimeleri kalın yapar: Google’a herhangi bir kelime veya kelime öbeği yazın ve sonuçlar sayfasına bakın. Yazdığınız her anahtar kelime (a, an, the, for ve benzeri hariç), sponsorlu veya organik olsun, her listede kalın olarak görünür. Kalın metin, arama yapanın dikkatini çeker.

✓ Her bir anahtar kelimenin Kalite Puanı, kısmen, reklamla ne kadar iyi eşleştiğine bağlıdır: Google, tıklama oranına ve reklamınız ile açılış sayfanızın anahtar kelimeyle ne kadar iyi eşleştiğine bağlı olarak, hesabınızdaki her bir anahtar kelimeye bir Kalite Puanı atar. Düşük bir Kalite Puanı, teklif fiyatlarınızı yükseltecek ve rekabet etmenizi zorlaştıracaktır. Aynı reklama işaret eden onlarca veya yüzlerce anahtar kelimeniz varsa, hepsini o reklamla alakalı hale getiremezsiniz.

✓ Potansiyel müşterilerinizle onların dilinde konuşun: Potansiyel müşteriniz gut hastalığını önleyen yiyecekler arıyorsa ve tam olarak bu ifadeyi başlığa koyarsanız, bir empati puanı kazandınız. Arama biçimleri kendi kendilerine konuşma biçimleridir. Onların diline dokunun ve anlayış gösterin.

✓ Ayırma testiyle reklamlarınızı iyileştirin: Pazarınızı bölümlere ayırmazsanız, önemli bölme testi verilerini kaçırıyorsunuz demektir. Belki de TO’su 1,4 olan, kafa kafaya çalışan iki reklamınız vardır. Gerçekte, Reklam # 1’in TO’su kaplan ormanı golf sopası yazan kişilerde 3,6 ve golf ayakkabıları yazan kişilerde yalnızca 0,03’tür.

✓ Ziyaretçilere doğru açılış sayfasını gösterin: Solak titanyum sürücüleri arayan golfçü, ana sayfanıza gelip site navigasyonunuzla saklambaç oynamak zorunda kalmak istemez. Google bizi sabırsız ve tembel yaptı, ziyaretçileriniz kafa karıştırıcı bir sitede yollarını bulmaya çalışmadan önce Google’a geri dönecekler.

Sıkı bir reklam grubuyla, tüm trafiği solak titanyum sürücüler veya en çok satan erkek ve kadın sürücüler için mükemmel şekilde eşleşen bir açılış sayfasına veya solakların nasıl seçileceğine dair bir makaleye gönderebilirsiniz. titanyum sürücü. Ziyaretçileriniz için bunu ne kadar kolaylaştırırsanız, liderliğinizi takip etme olasılıkları o kadar artar.

✓ Kolay kampanya yönetimi: Farklı reklam gruplarını yönetmek, daha büyük bir grubu yönetmekten daha kolaydır. AdWords kampanyanız, tümü tek bir reklam grubunda yer alan 1.000 anahtar kelimeden oluşuyorsa, o kampanyayı yönetmeye çalışırken çok zorlanırsınız. Bakılması gereken çok fazla veri olacağından, anahtar kelime performansını karşılaştırmakta zorlanacaksınız. Halihazırda sahip olduğunuz ancak bulamadığınız anahtar kelimeleri girmek için zaman harcayabilirsiniz.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın