Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Şirket Sunumunuz ile Ekibinizi Yetiştirin! – Şirket Sunumu Hazırlama – Şirket Sunumu Ücretleri – Şirket Sunumu Hazırlatma Ücretleri

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Şirket Sunumunuz ile Ekibinizi Yetiştirin! – Şirket Sunumu Hazırlama – Şirket Sunumu Ücretleri – Şirket Sunumu Hazırlatma Ücretleri

Tıklama Başına Ödeme

Şirket Sunumunuz ile Ekibinizi Yetiştirin!


billgatesweb” her türlü sunum alanında sizlere yardımcı olur. Şirket sunumlarınızı profesyonel ellere teslim etmek istiyorsanız, iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Çalışanları eğitmek, şirketin büyümesi için çok önemlidir. Vasıflı çalışanların işe en fazla değer kattığı bir sır değil ve bu yeteneklerin geliştirilmesinde sürekli eğitim kilit önem taşıyor. Ancak ekibiniz için en iyi eğitim sunum konuları hangileridir? Ve bunları kurumsal e-öğrenme programınızda nasıl verimli bir şekilde sunabilirsiniz?

Dünya çapındaki şirketler için binlerce deste tasarlıyoruz, bu nedenle çalışan eğitimi ve gelişimi için en popüler 15 sunum konumuzu bir araya getirdim. Ayrıca, ilham alabileceğiniz harika eğitim sunum tasarımları bulacaksınız.

Çevrimiçi Çalışan Eğitiminde Sunumlardan En İyi Nasıl Yararlanılır?

Sunumlar artık beyaz bir arka plan üzerinde donuk metin bloklarının eş anlamlısı değildir. Günümüzde, slaytlarınızla tamamen sürükleyici bir deneyim yaratabilirsiniz ve bu, onları kurumsal eğitim için en güçlü araçlarınızdan biri yapan şeydir. Sunum konularımıza dalmadan önce, size e-Öğrenim için PowerPoint’ten yararlanmanın bazı yollarını göstereceğiz.

İyi bir tasarım ekibinizin öğrenmesini geliştirir.

Uzaktan eğitim yaparken, slaytlarınızı doldurmak yaygındır. Sonuçta, konuşmanızı yapmak için orada olmayacaksınız ve çalışanların her şeyin sergilenmesi gerekiyor. Ancak, kim aşırı yüklenmiş PowerPoint’leri okumak ister?

Sıkıcı bir öğrenme deneyiminden kaçınmak için katılımcılarınıza rehberlik etmek için tasarımın gücünü kullanın. İlgili fikirlerin yanına simgeler ekleyebilir, metinlerinizin arka planlarınızla karışmaması için uyumlu bir renk paleti kullanabilir veya içerik hiyerarşisi oluşturmak için başlıklar ekleyebilirsiniz. İşte bazı örnekler:

Etkileşimi Artırmak İçin Multimedya Öğeleri

PowerPoint, resimlerden ve videolardan animasyonlara ve sese kadar her şeyi tek bir sunuma eklemenize olanak tanır. Ve bu son iki unsur, e-Öğrenim için popülaritesini artırdı.

Örneğin, animasyonlar ve geçişler, eğitim sunumunuzu daha az katı hale getirir ve akışlarına katkıda bulunur. Sesle ilgili olarak, sesli anlatımlar uzaktan eğitim için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Ancak, bir LMS (Öğrenme Yönetim Sistemi) kullanacaksanız, önce PowerPoint animasyonlarını, sesleri ve diğer özel efektleri içe aktarmanıza izin verip vermediğini iki kez kontrol etmenizi öneririm.

Markalar İçin Şablonlar

Muhtemelen çalışan eğitim ve geliştirme programınız için birden fazla atölye çalışması veriyorsunuz. Bu, anketimize göre haftada ortalama 4 saat süren her oturum için bir sunum oluşturmanız gerektiği anlamına geliyor. Ve muhtemelen şirkette eğitim veren tek uzman siz değilsiniz.

O halde, bu süreç herkes için nasıl sorunsuz ilerleyecek? Markalı sunum şablonlarından oluşan bir kitaplık cevabınız olabilir. Dünyanın her yerindeki şirketler, PowerPoint’leri sıfırdan yapmanın yorucu görevini ortadan kaldırmak için zaten şablon kitaplıkları kullanıyor. Bu, tüm iş sunumlarınızın marka üzerinde kalmasını sağlar.


billgateswebSunum Teknikleri,Sunum Teknikleri Eğitimi,TED sunum teknikleri,Sunum Teknikleri Eğitimi İzmir,Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Ankara,sunum teknikleri ders notları – pdf,Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Ücretsiz,İkna edici sunum örnekleri alanlarında hizmet vermektedir.


Paylaşılabilir Kaynaklar

Şaşırtıcı bir şekilde, çok az kişi PowerPoint’in birinin slaytlarını JPG görüntüleri, PDF dosyaları ve hatta MP4 videoları olarak dışa aktarmaya izin verdiğini biliyor. Bu, katılımcılarınıza sunabileceğiniz ek materyal için bir dizi olanak sunar. Örneğin sunumunuzda bahsettiğiniz karmaşık bir süreç için kolaylıkla PDF kılavuzu oluşturabilirsiniz.

Ya da kısa bir eğitim ve gelişim videosu çekmeye ne dersiniz? Slaytlarınıza bazı geçişler ekleyebilir ve bunları video olarak dışa aktarabilirsiniz. Oluşturduğunuz tüm bu ekstra materyaller, çalışanların temel konularınızla etkileşime girmesine ve eğitim bittikten çok sonra onları unutulmaz hale getirmesine yardımcı olur.

Gördüğünüz gibi, sunumlar etkili kurumsal e-Öğrenme ile el ele gidiyor, ancak bunların ne kadarını kapsayabilirsiniz? Mükemmel eğitim sunumu konularını bulmak için kaydırmaya devam edin.

Ekibinizi Yetiştirmek için Eğitim Sunumu Konusu

Sürekli eğitim, gelişmiş çalışan savunuculuğu, artan ekip verimliliği ve iş tatmini gibi işletmeye sayısız fayda sağlar. Bu nedenle, geleneksel işe alım sürecinin ötesine geçin ve tüm yıl boyunca ekibinizin becerilerini geliştirmeye hazır olun.

Çalışan eğitimi ve gelişimi için kullanabileceğiniz sunum konularını burada derledik:

1.- Zaman Yönetimi ve Verimlilik
2.- Genç Profesyoneller için Liderlik Gelişimi
3.- Liderlikte Kadın
4.- OKR Hedef Belirleme
5.- Uzak Ekiplerde İletişim
6.- Sağlıklı İş-Yaşam Dengesini Korumak
7.- Çalışan Ruh Sağlığı
8.- İlk Yardım Eğitimi
9.- İnşaat Güvenliği
10.- İşyerinde Çeşitlilik ve Kapsayıcılık
11.- Kurumsal Sürdürülebilirlik
12.- Dijital Dönüşüm
13.- Veri Güvenliği Bilinci
14.- Müşteri Hizmetleri
15.- Ürün Onboarding

Bunları aşağıda ayrıntılı olarak kontrol edin. Bunları iş alanında gruplandırdık ve ilham almak isterseniz diye popüler eğitim sunum şablonlarını ekledik.


Sunum Teknikleri
Sunum Teknikleri Eğitimi
TED sunum teknikleri
Sunum Teknikleri Eğitimi İzmir
Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Ankara
sunum teknikleri ders notları – pdf
Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Ücretsiz
İkna edici sunum örnekleri


Çalışan Gelişimi

Örneğin zaman yönetimi, şirketteki herkesin rollerinden bağımsız olarak – yararlanabileceği bir şeydir. Zamanı engelleme yönteminden Etki Efor Matrisine kadar, bir zaman yönetimi ve üretkenlik eğitim programında paylaşabileceğiniz sayısız teknik ve araç vardır.

Liderlik, profesyonel büyümenin anahtarıdır, ancak ustalaşması zaman alan uzun bir beceri izini kapsar. Bu, potansiyel liderlerin hangi aşamada olduklarına bağlı olarak muhtemelen farklı eğitim ihtiyaçları olduğu anlamına gelir.

Bunu çözmek için, takımınızın profillerine odaklanarak yıpranmış liderlik konusuna yeni bir dokunuş katın. Stajyerler için liderlik gelişimi veya yöneticiler için liderlik becerileri hakkında konuşun. Ayrıca iş dünyasındaki cinsiyet farkını ele alabilir ve kadın liderliği için eğitim sağlayabilirsiniz.

Uzaktan çalışmanın yükselişiyle birlikte, hepimizin dijital becerilerimizi geliştirmesi ve güçlendirmesi gerekiyor. Bu, çalışanları eğitmek için ilgi çekici ve güncel konuları ekler. Örneğin, dijital ortamlarda etkili iletişim, uzak ekipler için hedef belirleme, çevrimiçi işbirliği araçları ve daha fazlası vardır.

Çalışan Sağlığı ve Refahı

Ekibinizi güçlendirmenin bir başka yolu da iyi iş-yaşam dengesi uygulamalarını teşvik etmektir. Ve çalışan refahı programları, ekibinizin stresle başa çıkmasına ve bu konuda bir şeyler yapmasına yardımcı olmak için harikadır. Örneğin, sağlıklı bir diyetin veya aktif bir spor hayatının nasıl sürdürüleceği, çalışanlarınızın takdir edeceği eğitim ve gelişim konularıdır.

Ancak çalışan refahı sadece fiziksel yönü içermez. Akıl sağlığı da ödüllendirici bir yaşam için anahtardır. Bu nedenle, işyerinde ruh sağlığını ele alın ve şirketin ihtiyaç duymaları halinde ekip desteğini nasıl sağlayabileceği hakkında konuşun.

Sunumu Unutulmaz Hale Getirmek” adlı yazımızı okumak için “buraya” tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın