Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Çevrimiçi  Şirket Sunumları Eğitimi – Şirket Sunumu Hazırlama – Şirket Sunumu Ücretleri – Şirket Sunumu Hazırlatma Ücretleri

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Çevrimiçi  Şirket Sunumları Eğitimi – Şirket Sunumu Hazırlama – Şirket Sunumu Ücretleri – Şirket Sunumu Hazırlatma Ücretleri

Reklam Metni İçeriği

Çevrimiçi  Şirket Sunumları Eğitimi


billgatesweb” şirket sunumlarında başarılı bir hizmet sunar. Ayrıca, çevrimiçi sunum alanında da hizmet vermektedir. Siz de online şirket sunumunuz için yardım almak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Daha önce bir çevrimiçi öğrenme kursu planlamak zorunda kaldıysanız, muhtemelen kendinize bir PowerPoint sunumu kullanıp kullanmayacağınızı sormuşsunuzdur. Sunum slaytları, sıkıcı, sıkıcı ve hatta dikkat dağıtıcı göründükleri için son yıllarda kötü bir üne kavuşmuştur. Ancak, iyi bir sunum slayt destesinin ne kadar fark yaratabileceğine ve e-Öğrenim programlarınızı yükseltmenize yardımcı olabileceğine şaşırabilirsiniz.

Burada, dünyanın her yerindeki şirketler için günlük yüzlerce slayt oluşturuyoruz. Aldığımız en yaygın isteklerden birinin ne olduğuna inanamazsınız. Çevrimiçi eğitim sunumları, tasarımcılarımızın üzerinde çalıştığı en popüler hizmetlerden bazılarıdır. O halde arkanıza yaslanın ve çevrimiçi eğitim sunumları hakkında bildiğimiz her şeyi size göstermemize izin verin.

Online Eğitimle İlgili Seçenekleriniz Nelerdir?

İlk olarak seçenekler değerlendirilir. Bu nedenle, çalışanlarınızın becerilerini geliştirmek için bir uzaktan eğitim kursuna başlamayı planlıyorsunuz. Seçenekleriniz nelerdir?

Kaydedilen videolar

Eğitmeni kaydetmek ve videoyu paylaşmak, muhtemelen çevrimiçi eğitim için en kolay, en basit seçeneklerden biridir. Bazı platformlar gibi siz de çalışanlarınıza belirli bir konuyu öğretmek ve yeni beceriler geliştirmelerine yardımcı olmak için özel videolar oluşturabilirsiniz.

Bu seçeneğin temel faydası, oldukça esnek bir öğrenme modeli olmasıdır. Kitleniz, kendileri için en uygun olduğunu düşündükleri zaman dokunabilecek ve diğer görevleri veya sorumlulukları bir kenara bırakmak zorunda kalmayacak. Öğrenciye daha fazla özerklik verir ve nasıl ve ne zaman öğreneceklerini kontrol etmelerini sağlar.

Bu yöntemi düşünüyorsanız, videolar ne kadar küçük olursa, hedef kitlenizin odaklanmasının o kadar kolay olacağını hesaba katın. Yalnızca video izlemek çok etkileşimli bir deneyim olmadığı için ilgi çekici ve takip edilmesi kolay olduğundan emin olmak için ekstra yol kat etmelisiniz. Bir sunum slayt grubu, çevrimiçi eğitim projenizin bu yönünü geliştirmek için çok büyük bir varlık olabilir.

Gerçek zamanlı sunumlar

Tıpkı yerinde bir sınıf gibi, uzaktan eğitim de çevrimiçi sunumlar yoluyla yürütülebilir. Google Meets, Microsoft Teams veya Zoom gibi platformların tümü, kilometrelerce uzaktaki kitlelere tek bir tıklamayla kurslar ve web seminerleri vermek için seçenekler sunar.

Çevrimiçi bir eğitim sunumunun en önemli unsuru, insan bileşenini gerçekten ona enjekte edebilmenizdir! Soru sormak, tartışmayı teşvik etmek ve alıştırmalar hazırlamak, öğrenme deneyimini daha etkili hale getirmenin anahtarıdır.

Sunumlar bu tür çevrimiçi eğitimlerde büyük rol oynayabilir. Bilgileri görsel olarak görüntülemenize ve amacınızı daha kolay anlamanıza yardımcı olabilirler, bu yüzden birçok müşteri bunları kullanır.

Sanal Eğitim

Son olarak, bazı insanlar “çevrimiçi eğitim” ile “sanal eğitim” arasında ayrım yapar. Çevrimiçi eğitim için yüksek bir bütçeniz varsa, bu seçeneği değerlendirmek isteyebilirsiniz. Uzaktan eğitim programlarınız için sanal etkileşimli atölyeler oluşturmak için çevrimiçi bir platform kullanmaktan oluşur.

LMS (Öğrenme Yönetim Sistemi) Platformları, ihtiyaçlarınıza uygun, tamamen özelleştirilebilir çevrimiçi eğitim siteleri oluşturmanıza olanak tanır. En büyük faydası, elbette, son derece etkileşimli olmalarıdır. Ancak, hedeflerinize başarıyla ulaşabilecek nihai bir ürün yaratmak için hem zaman hem de çaba açısından çok daha fazla yatırım gerektirdiğini göz önünde bulundurun.


Programsız slayt yapma
Sunum Örnekleri
Hazır slayt bulma
Hazır sunum indir
PowerPoint sunum Örnekleri
Hazır Slayt
Slayt Yapma
Online sunum hazırlama


Slayt sunumları çevrimiçi eğitim için gerçekten yararlı mı?

Kısacası? Evet! Sunum slayt desteleri, çalışanlarınızın çevrimiçi eğitimi için inanılmaz derecede faydalı olabilir. Dünyanın her yerindeki pek çok şirketin hem uzaktan hem de yerinde sunumlar için hala PowerPoint kullanması tesadüf değildir.

Sunum slaytları, amacınızı olabildiğince net bir şekilde ilettiğinizden emin olmak için mükemmel bir araçtır. Hedef kitlenizin süreci takip ettiğinden ve aktif olarak öğrendiğinden emin olduğunuz çevrimiçi eğitim programları söz konusu olduğunda, sunumlar paha biçilmez bir öğrenme aracını temsil eder:

  • Görsel olarak daha ilgi çekici ve akılda kalıcı bir materyal sağlar.
  • Kitlenizi içeriğiniz boyunca görsel olarak yönlendirmenize yardımcı olur.
  • Veri görselleştirme, hedef kitlenizin değerli bilgileri hatırlamasını kolaylaştırır.
  • Slaytların, özellikle güvenlik politikaları konusunda eğitime veya sürekli alıştırma eğitimine ihtiyaç duyan yüksek büyüme oranına sahip kuruluşlar için yeniden kullanımı kolaydır.
  • Gelecekte başvurmak üzere tutabilecekleri derslerin sonunda ekstra bir kaynak olarak paylaşılabilir.

Çevrimiçi eğitim için sunumlarla çalışmanın anahtarı, onları etkileşimli hale getirmektir. Dinleyiciyi dersle meşgul edin. İnsanların bilgiyi pasif bir şekilde almak yerine aktif olarak katıldıklarında daha etkili öğrendikleri kanıtlanmıştır.


billgateswebProgramsız slayt yapma,Sunum Örnekleri,Hazır slayt bulma,Hazır sunum indir,PowerPoint sunum Örnekleri,Hazır Slayt,Slayt Yapma,Online sunum hazırlama alanlarında hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Çevrimiçi eğitim sunumlarınızı nasıl daha etkileşimli hale getirebilirsiniz?

Peki, çevrimiçi eğitim hedef kitlenizi nasıl daha etkileşimli hale getirebilirsiniz? Sunumlar çevrimiçi eğitiminizi yapabilir veya bozabilir. İzleyicileri dikkatlerini dağıtmak yerine öğrenmeye motive eden çevrimiçi sunumlar oluşturmak için bazı altın kurallar vereceğiz.

1. Metin konusunda dikkatli olun

Bu, özellikle çevrimiçi eğitim sunumları için tasarımcıların yemin ettiği altın kuraldır. Bu tür slaytlar, geçmesi gereken çok fazla özel bilgi olduğundan genellikle çok fazla metin gerektirir. Metnin kolayca okunabilir olduğundan emin olun ve gerekirse bunları birkaç slayta bölün.

Mermi noktaları da büyük bir hayır! Çok çabuk sıkıcı hale gelirler ve izleyicilerin bunları hızlıca okuyup dersten ayrılması gerekir. Slaytların düzenini karıştırmak ve simgeleri kullanmak, tasarımcıların genellikle slaytları karıştırmaktan kaçınırken daha fazla bilgiyi yerleştirmek için kullandıkları püf noktalarıdır.

2. Slayt tasarımının kilit noktaları yansıtmasını sağlayın

Slayt tasarımı, etkili bir çevrimiçi eğitim sunumu yapmanın önemli bir yönüdür. Sadece daha profesyonel görüneceği ve bir araya getirileceği için değil.

Ama aynı zamanda iyi bir slayt tasarımı, hedef kitlenizin konuyu takip etmesine ve önemli noktaları daha akılda kalıcı hale getirmesine yardımcı olabilir. Renkler, yazı tipi boyutu ve türü, simgeler ve resimler gibi görsel öğeler, hedef kitlenize slaytlarınızda neyin daha alakalı olduğu ve neye daha fazla dikkat etmeleri gerektiği konusunda bir anahtar verecektir.

3. Katılımı teşvik edin

Bir robot gibi konuşan çevrimiçi bir eğitim sunumu yapmak, hedef kitlenizin bir konuya olan ilgisini kaybetmesini sağlamanın en kolay yoludur. Kendinizi tanıtmak, alakalı yorumlar yapmak ve onları tartışmaya dahil etmek,

Çevrimiçi eğitim sunumlarında insan dokunuşu çok önemlidir. Kitlenizi en baştan daha rahat hale getirmek için bir buz kırıcı kullanabilir veya bir açılış sorusuyla topun yuvarlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sunum Girişi Nasıl Olmalıdır?” adlı yazımızı okumak için “buraya” tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın