Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

 Reklam Uygulamaları

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

 Reklam Uygulamaları

 Reklam Uygulamaları

 Reklam Uygulamaları

Reklam metnini yazmak, hassaslaştırmak ve test etmek, şirketiniz için daha yüksek, hatta çok daha yüksek dönüşüm oranlarına ve nihayetinde daha yüksek karlara yol açabilecek devam eden bir süreçtir.

Aşağıda, mükemmel reklam metnini bulmaya çalışırken sürekli olarak aklınızda bulundurmanız gereken öğelerin bir kontrol listesi bulunmaktadır.

• Reklamlarınızın arama sorgusunu yansıttığından emin olun. Bir tüketici bir arama yaptığında, belirli bilgi parçalarını arar. reklamlarınızın tüketicinin arama sorgusuna hitap edebildiğinden emin olun ve onlara, yanıtlarını bulmalarına yardımcı olmak için nasıl yardımcı olabileceğinizi gösterin.
• Reklamlarınızın hem anahtar kelimelerinize hem de arama sorgusuna uygun olduğu bir senaryo oluşturmak için ayrıntılı reklam grupları oluşturun.
• reklamlarınızın anlaşılır olduğundan emin olun. Jargon, yalnızca tüketici jargonu biliyorsa kabul edilebilir. Arama yapan kişi ilk araştırma aşamalarında sözlüğü bilmeyebileceğinden, satın alma hunisinin başlangıç aşamalarına giren anahtar kelimeler için jargon kullanmayın.
• İşletmeniz için benzersiz bir satış teklifi oluşturun. bu, işletmenizi sayfadaki diğer reklamlardan ayıracaktır.
• Özellikler, ürününüz veya hizmetiniz hakkındaki gerçeklerdir. birisi ürünleri veya hizmetleri karşılaştırırken özellikleri sergilemek.
• Arayan kişiyle duygusal olarak bağlantı kurmak için avantajlardan yararlanın. Faydalar, birisine ürününüzün hayatını neden daha iyi hale getireceği konusunda bilgi verir.
• bir tüketiciyi harekete geçmeye yönlendirmek. Arama yapan kişiye, tıklamadan sonra ne yapmalarını istediğinizi bildirerek, bu eylemi aramaya ve gerçekleştirmeye daha yatkın olurlar.
• bilgilendirici, negatif ve referans reklam metnini test edin.
• arama yapan kişiye, tıkladıktan sonra nereye varacaklarını açıklamak için görünen url’yi kullanın.
• reklam metninizden asla memnun kalmayın. Mükemmel reklam metnini bulmak için hiç bitmeyen arayışta bir yolculuğa çıkın.

Bu en iyi uygulamalar, arama yapan kişiyle bağlantı kuracak etkili reklamlar oluşturmanıza yardımcı olacak ve onları web sitenize yönlendirerek onlarla etkileşime geçmeye devam edebilir ve onlara şirketinizin ihtiyaçlarını nasıl karşılayabileceğini gösterebilir.


Reklam tasarımı yapma
Reklam yapma uygulaması
Reklam tasarım uygulamaları
Reklam yapma Programı ücretsiz
BEDAVA reklam yapma
Reklam Uygulaması
Satış pazarlama Programları
Reklam görseli hazırlama Programı


Açılış Sayfanız Arayanların Sorusuna Cevap Veriyor mu?

Bir anahtar kelimeyle reklam verdiniz. reklam metniniz birinin tıklaması için yeterince ilgi çekiciydi. bir tıklama için ödeme yaptınız, bir ziyaretçi aldınız. 

Açılış sayfası terimi, bir kişinin bir reklama tıkladıktan sonra sitenizde ziyaret ettiği ilk sayfa için endüstri jargonudur. web sitenizin ana sayfası olmayabilir. sitenizdeki herhangi bir sayfa veya özellikle reklam kampanyanız için oluşturulmuş bir sayfa olabilir.

Çoğu zaman, arama yapan kişinin web siteniz hakkında sahip olduğu tek bilgi, reklam metninizin içerdiği bilgidir. bir arama yapan kişi, tıklamanın ardından ne bulmak üzere oldukları hakkında en fazla 130 karakterlik bilgiye sahiptir.

Çoğu arama yapan kişi, Geri düğmesini tıklamak için web sitenizle etkileşime devam etmeye karar vermeden önce açılış sayfanıza yalnızca birkaç saniye bakar. Bu nedenle, açılış sayfanızın yapması gereken ilk şey, arama yapan kişinin aklından geçen birkaç soruyu yanıtlamaktır.

Bu soruların tümü, ilk arama sorgularıyla ilgili değildir; web sitenizin kalitesi ve bir arama yapan kişinin web sayfasından bilgi çıkarma yeteneği ile ilgilidir:

Doğru Yerde miyim? Bu, web sitenizin hızlı bir şekilde yanıtlaması gereken ilk sorudur. birisi bir sorunun cevabını bulmaya çalışan bir arama yaptı. açılış sayfanıza üç ila beş saniye bakarsanız, sayfanın birisini yanıtını bulma yolunda yönlendirdiği görülüyor mu?

Beklediğim Bu muydu? açılış sayfanız reklam metninizin bir uzantısı mı? reklamınızda yer alan bilgiler açılış sayfasında gösteriliyor mu? reklamınız ürün karşılaştırmalarından bahsediyorsa ve açılış sayfanız yalnızca tek bir ürün incelemesi gösteriyorsa, reklam metninde beklentileri doğru bir şekilde belirlememişsinizdir ve bir ziyaretçinin web sitenizi terk etme olasılığı yüksektir. reklamlarınızın yalnızca anahtar kelimeyle aynı temada olmadığından, aynı zamanda bir kişinin tıklamadan sonra göreceği şeye ilişkin uygun beklentileri belirlediğinden emin olun.

Bu Siteye Güveniyor Muyum? Güven, birçok araştırmacı için büyük bir endişe kaynağıdır. Web’e fazla aşina olmayan demografiklerin, kredi kartlarının veya kişisel bilgilerinin güvende olacağına dair ek güvenceye ihtiyaç duyması yaygın bir durumdur. Tersine, Web’e daha aşina olanlar, ssL sertifikalarını, bir sitenin hTTP (güvenli sayfalar) bileşenlerine sahip olup olmadığını ve bir gizlilik politikası olup olmadığını hızlı bir şekilde nasıl arayacaklarını bilirler. Bu çalışmada daha sonra güven unsurları üzerinde daha fazla duracağız.

Bu ne kadar sürecek? İnsanlar zamanlarına değer verir. Herhangi bir eylemde bulunmadan önce, birçok kişi bilinçsizce bu eylemi gerçekleştirmenin ne kadar süreceğini hesaplar. açılış sayfası uzun, göz korkutucu bir formdan oluşuyorsa, sitedeki eylemi tamamlamak için yüksek bir zaman taahhüdü olacağı algısı olacaktır. Sürecin hızlı göründüğünden emin olun. açılış sayfanız bir formsa, ne kadar süreceğini söyleyin (yani bu, beş dakikanızı alacak üç sayfalık bir formdur).

Sonra ne yapmalıyım? açılış sayfanızda net bir harekete geçirici mesaj var mı? Birisi açılış sayfanızı gördüğünde ve önceki soruların yanıtlandığından memnun kaldığında, o kişinin ne yapmasını istersiniz? İnsanlara ne yapacaklarının söylenmesine karşı dirençli olsalar da, bir sonraki eylemlerinden emin olmadıklarında, bir sonraki eylemlerinin ne olması gerektiği konusunda bilgilendirilmeye daha açıktırlar. Ziyaretçilerinize cevaplarını almaları için bir sonraki adımın ne olduğunu söyleyin.

Bundan Sonra Nereye Gitmeliyim? Bu yön, “Bundan sonra ne yapmalıyım?” ile yakından ilgilidir. birisi bundan sonra ne yapacağını biliyorsa, bunu nasıl yapacağını biliyor mu? sitenizin net bir eylem yolu var mı? İnsan zihni, kısa süreli hafızasında beş ila yedi düşünce tutabilir.

Web sitenizin açılış sayfasında hepsi farklı yerlere giden 20 bağlantı varsa, ziyaretçinin kafasını karıştırabilirsiniz. açılış sayfasındaki ana düğmeniz veya resminiz, ziyaretçinin bir sonraki adımını atmasını istediğiniz yer olmalıdır. Düğme bir abonelik, sepete ekle düğmesi veya “bize ulaşın” formu olabilir. Bir açılış sayfası için yaptığınız birincil işlemin, sayfanın geri kalan içeriğinden farklı olduğundan emin olun.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın