Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Oteliniz İçin Web Sitesi Nasıl Oluşturulur? – Otel İçin Blog Yazma – Otel Logo Yapımı – Otel YouTube Videosu Yapımı – Otel Web Sitesi Tasarlama

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Oteliniz İçin Web Sitesi Nasıl Oluşturulur? – Otel İçin Blog Yazma – Otel Logo Yapımı – Otel YouTube Videosu Yapımı – Otel Web Sitesi Tasarlama

Oteliniz İçin Web Sitesi Nasıl Oluşturulur? – Otel İçin Blog Yazma – Otel Logo Yapımı – Otel YouTube Videosu Yapımı - Otel Web Sitesi Tasarlama

Oteliniz İçin Web Sitesi Nasıl Oluşturulur?


Bir otel sahibisiniz ama otelinizin web sitesi yok mu? Müşterileri otele çekmek için en etkileyici web sitesini oluşturmak mı istiyorsunuz? 

İyi haber! Bugün bir web sitesi oluşturmak her zamankinden daha kolay. “billgatesweb” otelinizin web sitesini ustalıkla tasarlar. Web tasarımının yanında, blog yazımı, logo yapımı, otel için YouTube videosu yapımı, otel mobil uygulaması oluşturma gibi otelinizin tüm işlerini yapmaktayız. 

Otelinizin işlerini “billgatesweb” güvencesiyle yaptırmak iletişim adreslerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.


Bir web sitesi tasarlamak için, kodlama bilmenize gerek yok, pahalı bir geliştirici kiralamanıza gerek yok. Web sitenizi 20 dakikadan daha kısa sürede çalışır duruma getirmek için birkaç basit adımı uygulamanız yeterlidir.

En İyi Web Barındırma Sağlayıcıları

Bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bir web barındırma sağlayıcısına ihtiyacınız olacak. İşte en iyi seçenekler.

 • Hostinger – Genel olarak en uygun fiyatlı barındırma planları
 • WP Engine – En iyi yönetilen WordPress barındırma
 • Bluehost – Yeni başlayanlar için en iyi web barındırma
 • DreamHost – En uygun fiyatlı aylık plan
 • HostGator – Yalın veya minimum ihtiyaçlar için en iyisi
 • GreenGeeks – En iyi çevre dostu barındırma
 • SiteGround – WordPress sitenizi hızlı ve güvenli hale getirmek için en iyisi
 • A2 Hosting – Hızlı ve güvenilir paylaşımlı hosting
 • InMotion – En iyi VPS barındırma
 • Nexcess – Ölçeklendirme ve büyüme için en iyisi

Her web barındırma sağlayıcısının tam incelemesini sitemizden okuyabilirsiniz. Ancak yeni web sitenizi hemen şimdi çalıştırmak için doğrudan Hızlı Başlangıç ​​kontrol listemize gidin. Sadece iki basit adımda yeni web sitenizi başlatmanıza yardımcı olacaktır.

Bir Web Sitesi Oluşturmak İçin Hızlı Başlangıç ​​Kontrol Listesi

Web sitenizi mümkün olduğunca çabuk çalıştırmak mı istiyorsunuz? Kendi internet gayrimenkulünüzü 15 dakika veya daha kısa sürede çalışır duruma getirmek için bu iki adımı izleyin.

1. Hostinger’a kaydolun. Ayda yalnızca belirli bir ücret karşılığında Tek Paylaşımlı Web Barındırma planlarını seçin. Bu dört yıllık bir sözleşmedir, ancak oradaki en iyi anlaşmadır ve ücretsiz bir alan adı da alırsınız. Bir hesap oluşturmak ve planı satın almak için adımları izleyin.

2. WordPress’i yükleyin. Hostinger kontrol panelinizden tek bir tıklama ile WordPress’i içerik yönetim sisteminiz (CMS) olarak kurabilirsiniz. Web sitenizin görünümünü ve verdiği hissi kontrol etmek için CMS’nizi kullanacaksınız. Aynı zamanda tüm içeriğinizi nasıl yükleyeceğinizdir.

işte! Netflix’te en sevdiğiniz dizinin bir bölümünü izlemek için daha kısa sürede yeni web sitenizi yayına alabilirsiniz. Ancak, bir hedef kitle oluşturan ve size doğru yoldan para kazandıran bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, yapmanız gereken daha çok şey var.

Ama endişelenmeyin.  Bilmeniz gereken her şey bu yazının geri kalanında ele alınmıştır.


Hazır otel web sitesi
Otel web sitesi tasarımı
Online otel Satış siteleri
Otel web Sitesi
Turizm web sitesi
HotelRunner
Paket web sitesi


Web Sitesi Oluşturmanın Adımları

Web sitenizi oluşturma adımlarının bir özeti:

 • Mükemmel etki alanını seçin
 • Hostinger ile web barındırma ve ücretsiz alan kaydı alın
 • Hostinger ile ücretsiz alan adınızı talep edin
 • Hostinger ile WordPress’i yükleyin
 • Hostinger panosunda WordPress’e erişin
 • Web sitenizi özelleştirilebilir bir temayla tasarlayın
 • Web sitenizin mimarisini oluşturun
 • Web sayfalarınızı menülerle bağlayın
 • Web siteniz için ilgi çekici içerik oluşturun

billgateswebHazır otel web sitesi,Otel web sitesi tasarımı,Online otel Satış siteleri,Otel web Sitesi,Turizm web sitesi,HotelRunner,Paket web sitesi alanlarında hizmet vermektedir.


 Mükemmel Etki Alanını Seçin

Alan adı seçimi siteniz için verebileceğiniz en önemli kararlardan biridir. Bu, sitenizin adresi ve insanların web sitenizi hatırlama şeklidir. En iyi alan adlarının çoğu alınmış olsa da bu, markanız için mükemmel bir alan bulamayacağınız anlamına gelmez. İyi alan adları için beyin fırtınası yaparken aşağıdaki unsurları göz önünde bulundurun:

 • Söylemesi ve hecelemesi kolay olmalıdır. Potansiyel ziyaretçiler, alan adınızı, nasıl yazılacağını veya söyleneceğini iki kez sormak zorunda kalmadan, birisine yüksek sesle söyleyebilmelidir.
 • Kısa ve güzel. 14 karakterden fazla olmamasını öneririz. Hatırlaması ve söylemesi zor, aşırı uzun bir alan adı istemezsiniz.
 • .com, .org veya .net ile gidin. Piyasada çok sayıda alan adı sistemi olsa da, denenmiş ve gerçek olana bağlı kalmak en iyisidir. Ne de olsa insanların onu hatırlayabilmesini istiyorsun.
 • Sayılardan ve kısa çizgilerden kaçının. Bu sadece URL’de garip görünmesini sağlar. Ayrıca, insanların URL’nizi başkalarına söylemesini zorlaştırır.
 • Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, doğru alan adını nasıl satın alacağınızla ilgili makalemize göz atın.

En iyi seçiminiz zaten alınmışsa, birkaç potansiyel alan adı bulun. Hostinger Alan Adı Denetleyicisi ücretsizdir ve istediğiniz alan adının uygun olup olmadığını size bildirir. Etki Alanı Denetleyicisine istediğiniz adı yazın. Eğer mevcutsa, harika. Değilse, Hostinger aradığınıza yakın birkaç öneriyi otomatik olarak sağlayacaktır.

Belki tavsiyelerden biri işinize yarar. Belki de farklı bir yaklaşım denemelisiniz.

Sadece uygun olduğu için tam olarak doğru olmayan bir şeyi almak yerine, beyin fırtınası yapmanızı ve beğendiğiniz uygun bir alan bulana kadar arama yapmanızı öneririm. Halihazırda alınmış bir alan adı satın almak mümkündür, ancak çok pahalı olduğu için bunu yapmanızı önermiyorum. Aslında, kaliteli alan adları genellikle en az birkaç bin dolara mal olur. Bir alan adı için altı veya yedi rakama kadar çıktığını gördüm.

Benim tavsiyem, yaratıcı olmak ve esnek olmaktır. Makul bir fiyata mevcut olan bir tane bulabileceksiniz. Alan adını şu anda sepetinize eklemeyin; Önerdiğim şey olan Premium Paylaşımlı Barındırma hizmetine kaydolarak ücretsiz bir alan adı alabilirsiniz.

Yazı dizisinin devamında adımlarla ilgili bilgilendirmelere devam edeceğiz. Takipte kalın ! 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın