Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Otel Reklamları – Otel İçin Blog Yazma – Otel Logo Yapımı – Otel YouTube Videosu Yapımı – Otel Web Sitesi Tasarlama

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Otel Reklamları – Otel İçin Blog Yazma – Otel Logo Yapımı – Otel YouTube Videosu Yapımı – Otel Web Sitesi Tasarlama

Otel Reklamları – Otel İçin Blog Yazma – Otel Logo Yapımı – Otel YouTube Videosu Yapımı - Otel Web Sitesi Tasarlama

Otel Reklamları


Bir otelin reklamını en iyi yapmanın yolu web sitesinden geçer. Sadece otelin bulunduğu ülke değil, tüm ülkelerden web sitesine erişim sağlanır. Otelinizin web sitesi demek tüm dünyaya karşı reklam yüzü demektir. 

Profesyonel eller tarafında otelinizin web sitesini tasarlatmak ve reklamını yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 

billgatesweb” otelinizin web sitesini ustalıkla tasarlar. Web tasarımının yanında, blog yazımı, logo yapımı, otel için YouTube videosu yapımı, otel mobil uygulaması oluşturma gibi otelinizin tüm işlerini yapmaktayız. 


Hostinger ile Web Hosting ve Ücretsiz Alan Adı Kaydı Alın

Bir web sitesinin yayına girmesi için yalnızca iki şeye ihtiyacı vardır: Bir alan adı ve bir web barındırıcısı.

Alan adınızı yeni buldunuz. Şimdi onu iyi bir web barındırma ile kullanma zamanıdır. Web sitenizin barındırıcısı için Hostinger kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Hızlı ve güvenilir bir web barındırma hizmeti sunarlar. Hostinger, alan adınızı ücretsiz olarak kaydetmenize de olanak tanır.

Bu yazımız, Web sitenizi çalışır duruma getirmek için ihtiyacınız olan her şeyi size verecektir. Hostinger’ın web sitesine giderek başlayın. Ardından Şimdi Başlat’a tıklayın.

Çoğu kişinin yeni bir web sitesi oluşturmak istediği barındırma türü olan paylaşımlı barındırma için size üç seçenek sunar. Hostinger, paylaşılan barındırma için üç seçenek sunar. Hali hazırda bir alan adınız yoksa Premium’a kaydolmanızı öneririm.

Benim düşüncem, Tek Paylaşımlı Barındırma planının ücretsiz bir alan adı ile gelmemesi, oysa Premium ve Business planlarının gelmesidir. Bir web sitesine sahip olmak için bir alan adına ihtiyacınız olduğundan, bir site oluşturmak isteyen kullanıcıların büyük çoğunluğu, hem alan hem de barındırmanın birlikte paketlenmesini isteyecektir.

Hem Premium hem de Business planları, sitenizi en yüksek performansta tutmak için 100 web sitesi, 100 e-posta hesabı ve diğer araçlar oluşturma özelliğiyle birlikte gelir.

İş planı daha fazla depolama alanı ve bant genişliği ile birlikte gelir, böylece siteniz Premium plana göre daha fazla trafiği işleyebilir. Çoğu yeni site için Premium fazlasıyla yeterli olacaktır, ancak hemen bir ton trafik bekliyorsanız, Business daha iyi bir seçim olabilir. Hostinger’ın ana sayfasında her plana dahil olan her şeyin tam bir özetini görüntüleyin.

Sizin için en iyi planı seçtikten sonra Hostinger size ne kadar süreyle kaydolmak istediğinizi soracaktır. İndirimi maksimuma çıkarmak için Premium planım için 48 aylık süreyi seçtim. Gördüğünüz gibi, dört yıllık barındırma çok az ödeyebilirsiniz!

Bu, özellikle diğer birçok barındırma sağlayıcısının SSL sertifikaları, web sitesi oluşturucuları, e-posta hesapları ve Hostinger’ın ücretsiz olarak paketlediği diğer kritik özellikler için ekstra ücret aldığını düşündüğünüzde olağanüstü bir fiyattır.

Barındırma sözleşmenizin uzunluğunu seçtikten sonra sayfadaki bilgilerin geri kalanını tamamlayın. Hostinger’da bir hesap açın. Bir e-posta adresi kullanabilir veya mevcut bir Google, Facebook veya GitHub hesabı üzerinden kaydolabilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, bunu düzenli olarak kontrol ettiğiniz bir e-posta veya hesap yapın, çünkü Hostinger ortaya çıkan sorunlar hakkında sizinle bu şekilde iletişim kuracaktır.

Ödeme ayrıntılarını girin. Hostinger tüm büyük kredi kartlarını ve PayPal, GooglePay ve CoinGate gibi çeşitli çevrimiçi ödeme ağ geçitlerini kabul eder.

“Gönder”e tıklayın. Ödemenizi gönderdikten sonra, Hostinger’ı risksiz denemek için 30 gününüz var. Hizmetinizden memnun değilseniz, geri ödeme için ilk ay içinde iptal edin.

Ödemeniz gerçekleştikten ve e-posta adresinizi onayladıktan sonra sitenizi kurmaya başlayabilirsiniz. Hostinger’a bir alternatife ihtiyacınız varsa veya yönetilen barındırma arıyorsanız (kendinizi yönetmenin aksine), WPEngine, bu seçeneği isteyenler için harika yönetilen WordPress barındırma sunar.

Yönetilen bir ana bilgisayar olarak, WP Engine, sunucu düzeyinde hızı ve güvenliği profesyonel olarak korur, böylece hiçbir şey yapmanız gerekmez ve sitenizin performansı en baştan optimize edilir. Daha fazla bilgi edinmek için WPEngine İncelememize göz atın.


Otel reklam sloganları
Otel reklam sözleri
Otel reklam örnekleri
Otel reklamı nasıl yapılır
Facebook otel reklamları
Otel tanıtımı örneği
Google Hotel Ads


Ücretsiz Alan Adınızı Alın

Hostinger’da oturum açmak için hoş geldiniz e-postasındaki talimatları izleyin. Oraya vardığınızda, oluşturmaya çalıştığınız web sitesi hakkında bir dizi basit soruyu yanıtlayacaksınız. Ve tüm kurulum boyunca temelde bu kadar kolaydır, bu sadece birkaç dakika sürer.

Premium veya Kurumsal Paylaşımlı Hosting’e kaydolduğunuz sürece ücretsiz alan adınızı talep etme seçeneğine sahip olacaksınız. Şu anda, zaten sahip olduğunuz alan adlarını da bağlayabilir (izlenecek yol çok basittir) veya ek alan adları satın alabilirsiniz.

Ücretsiz alan adları arasından seçim yaparken, yenileme fiyatlarına göz atın. Alan adınız ilk yıl için ücretsizdir. Bundan sonra, genellikle daha yüksek bir fiyata yenilemeniz gerekir. Bunun diğer ev sahiplerinden hiçbir farkı yok, ancak yenileme fiyatlandırmasına şaşırmak istemezsiniz.

Yenileme fiyatının başlangıç ​​fiyatından 50 kat daha yüksek olduğu en iyi örnek olağandışıdır. Ama olur. Alttaki örnek, alan adı yenilemeleri için normal aralıkta çok daha fazladır.


billgateswebOtel reklam sloganları,Otel reklam sözleri,Otel reklam örnekleri,Otel reklamı nasıl yapılır,Facebook otel reklamları,Otel tanıtımı örneği,Google Hotel Ads alanlarında hizmet vermektedir.


Hostinger ile WordPress’i Kurun

Ardından, içerik yönetim sisteminizi (CMS) seçeceksiniz. WordPress kullanmanızı tavsiye ederim.

Hostinger size başka CMS seçenekleri sunacaktır, ancak aksini yapmak için zorlayıcı bir nedeniniz yoksa, WordPress yapabileceğiniz en kolay, en ucuz ve en güvenli oyundur.

Güçlü bir parola ile bir WordPress hesabı oluşturun ve siteniz için onlarca farklı düzen seçeneği arasından seçim yapın. Farklı düzenler WordPress temaları olarak bilinir.

Şu anda sadece bir seçim yapmanız gerekiyor; daha sonra temaları değiştirebilecek ve siteyi özelleştirebileceksiniz. Tüm bunlara sonraki adımlarda gireceğiz. Şimdilik, her şeyin doğru olduğunu onaylayın.

Tüm bunları iki kez kontrol edin ve herhangi bir nedenle Hostinger web sitenizi yanlış bir bölgede bulduysa, mor kalem düzenleme düğmesini tıklayarak bunu ayarlayın.

Bilgilerin doğru olduğundan emin olduktan sonra Kurulumu Bitir’e tıklayın. Bu beş dakikadan az sürer. Tebrikler! Artık internetin bir parçasına sahipsiniz!

Bir sonraki yazımızda WordPress kullanımı ele alacağız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın