Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Otel Web Tasarımı – Otel İçin Blog Yazma – Otel Logo Yapımı – Otel YouTube Videosu Yapımı – Otel Web Sitesi Tasarlama

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Otel Web Tasarımı – Otel İçin Blog Yazma – Otel Logo Yapımı – Otel YouTube Videosu Yapımı – Otel Web Sitesi Tasarlama

 Reklam Uygulamaları

Otel Web Tasarımı


billgatesweb” şirket sunumu hizmetinin dışında artık otelleriniz için web tasarımı hizmeti vermektedir. Otelinizim müşretirilerini artırmak iyi bir reklam projesine bağlıdır. Siz de otelinizin web sitesini profesyonel ellere emanet etmek istiyorsanız, iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Hostinger Kontrol Panelinde WordPress’e Erişin

Hostinger, sitenizi yönetmeniz için çok uygun bir kontrol paneli sunar. Panel olarak bilinir ve web sitesi kontrol panelleri söz konusu olduğunda yeni kullanıcılar için çok sıcaktır. Ve kafanız karışırsa, Hostinger hPanel’de nasıl gezineceğiniz konusunda tonlarca desteğe sahiptir.

Sitenizi oluşturmak için WordPress kullanmanız istenecektir. Herhangi bir nedenle istemleri kaçırırsanız veya atlarsanız, panodaki sol taraftaki açılır paneli kullanarak her zaman WordPress’te oturum açabilirsiniz:

Giriş yapmak ve yeni web sitenizi özelleştirmeye başlamak için son adımda oluşturduğunuz WordPress hesap şifresini girin.

Web Sitenizi Özelleştirilebilir Temalarla Tasarlayın

Sitenizi oluşturmak için zaten bir WordPress teması seçtiniz ve görünüşünden memnunsanız harika!

Orada başka neler olduğunu görmek istiyorsanız, WordPress.org’da on binlerce temayı keşfedebilirsiniz. Birçoğu ücretsizdir. Ayrıca ödemeniz gereken bazı şeyler var.

Profesyonel ipucu: Bu bölüm hakkında çok fazla endişelenmeyin. Mükemmeliyetçiliğe kapılıp temanızı ilk seferde doğru yapmanız gerektiğini düşünmek kolaydır.  Yapabileceğiniz en önemli şey, temel bir tema seçip onunla devam etmektir. Temanızı daha sonra istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

WordPress web sitenizin yönetim panosuna gidin. Bunu Hostinger kontrol panelinden yapabilir veya [web sitenizin adı].com/wp-admin URL’sini kullanabilirsiniz. Ardından, önceki adımda aldığınız kullanıcı adını ve şifreyi kullanın.

Yönetici panosuna girdikten sonra kenar çubuğunuza gidin ve Görünüm>Temalar>Yeni Tema Ekle’yi tıklayın.


billgatesweb” otelinizin web sitesini ustalıkla tasarlar. Web tasarımının yanında, blog yazımı, logo yapımı, otel için YouTube videosu yapımı, otel mobil uygulaması oluşturma gibi otelinizin tüm işlerini yapmaktayız. 

Otelinizin işlerini “billgatesweb” güvencesiyle yaptırmak iletişim adreslerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.


Bu, WordPress kitaplığından istediğiniz herhangi bir temayı eklemenize izin verecektir. Şimdi birini seçin. Bu yazı için OceanWP kullanacağız. Bu, çok esnek olan ücretsiz bir temadır. Bir bloga, e-ticaret mağazasına veya başka bir şeye ihtiyacınız olsun, OceanWP bunu halledebilir.

Arama çubuğunu kullanarak temayı arayın. Bulduğunuzda, Yükle’yi tıklayın. Yüklemeyi bitirdikten sonra Etkinleştir düğmesine tıklayın. Bu, temayı web sitenize uygulayacaktır. Artık Özelleştir düğmesine tıklayarak temayı beğeninize göre özelleştirebilirsiniz.

Artık web sitenizin istediğiniz herhangi bir yönünü değiştirebileceksiniz. Buna web sitenizin renkleri, menü seçenekleri, başlık resimleri ve daha fazlası gibi şeyler dahildir.

Özelleştir’e tıkladıktan sonra, özelleştirirken web sitenize bir bakışın yanı sıra farklı özelleştirme seçeneklerine sahip bir sol kenar çubuğu göreceksiniz.

Her tema farklı seçenekler sunar, ancak temalar arasında çok fazla örtüşme vardır. Her seçeneğin ne yaptığı ve hayati olup olmadığı hakkında daha fazla ayrıntıya gireceğiz:

 • Site Kimliği. Önemli. Bu alan, sitenizin başlığının yanı sıra bir alt başlık veya etiket satırı değiştirmenize olanak tanır. Çoğu durumda, bir site simgesi de yükleyebilirsiniz. Bu, insanlar web sitenizdeyken yeni tarayıcı sekmelerinde görünen resimdir.
 • Renkler. İsteğe bağlı. Web sitenizin renk paletini değiştirin. OceanWP için bu bölüm yalnızca başlık metninin rengini değiştirmenize izin verir.
 • Menüler. Çok önemli. Web siteniz için bir gezinme menüsü oluşturmanıza olanak tanır. Okuyucunuz bu menüyü, web sitenizin belirli sayfalarını keşfetmek ve gezinmek için kullanacaktır. Ayrıca menünün nerede görüneceğini de seçebileceksiniz (ör. üst, alt bilgi, kenar çubuğu).
 • Widget’lar. İsteğe bağlı. Bunlar, arşivler, takvimler, arama çubukları ve daha fazlası gibi web sitenize yerleştirebileceğiniz farklı araçlardır. Tamamen isteğe bağlıdır, ancak sahip olduğunuz web sitesine bağlı olarak yardımcı olabilir.
 • Ana Sayfa Ayarları. İsteğe bağlı. Bu, statik bir ana sayfanızın olup olmadığını veya web sitenizin en son blog gönderilerinizi otomatik olarak gösterip göstermediğini kontrol eder. Yine, bu tamamen isteğe bağlıdır ve web sitenizin ihtiyaçlarına bağlıdır.

Otel web Sitesi
Otel web sitesi tasarımı
Hazır otel web sitesi
Otel Kanal Yönetimi
Php otel Scripti Full
Otel Scripti
Web sitesi ajansları


 • Ek CSS. İsteğe bağlı. Burası, CSS kodunu kullanarak daha fazla özelleştirme seçeneği ekleyebileceğiniz yerdir. Web sitenizi değiştirmek için doğru kaynaklara ve bilgiye sahipseniz, bu inanılmaz derecede güçlü olabilir.
 • Genel seçenekler. Önemli. Bu bölüm, web sitenizle ilgili bir ton farklı yönü özelleştirmenize olanak tanır. Başlığınızın boyutu, kullanabileceğiniz simgeler, sayfalarınızın başlıkları, düzenler ve daha fazlasını içerir.
 • Tipografi. Önemli. Yazı tipiyle ilgili her şeyi özelleştirebileceğiniz yer burasıdır. Bu, yazı tipinin boyutunu, ne tür yazı tipini kullanmak istediğinizi ve bu yazı tiplerinin nerede görüneceğini içerir. Örneğin, H2 başlıklarınız için Helvetica ile gitmek isteyebilirsiniz, ancak başlığınız için Comic Sans ile gitmek isteyebilirsiniz (lütfen, aslında bunu yapmayın; bu sadece bir örnek).
 • Üst Çubuk. İsteğe bağlı. Bu, web sitenizin üst alanını düzenler. Buraya sosyal bağlantılar, diğer sayfalara düğmeler ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.
 • Başlık. Önemli. Web sitenizin başlık alanını tamamen özelleştirmenizi sağlar. Web sitesini size ait kılmak için resimler veya logolar ekleyin, yazı tipini ve renkleri değiştirin veya başka ne yapmak istiyorsanız onu yapın.
 • Blog. İsteğe bağlı. Bu, blogunuzun düzenini ve web sitenizin ana sayfasında hangi yayınların görüneceğini değiştirmenize olanak tanır.
 • Kenar çubuğu. İsteğe bağlı. Web sitenize bir kenar çubuğu ekleyebilirsiniz. Bu tamamen isteğe bağlıdır çünkü okuyucularınız sitenizde gezinmek için yalnızca üstteki gezinme çubuğunu kullanabilir.
 • Altbilgi widget’ları. İsteğe bağlı. Araçlar ekleyin ve alt bilginizi özelleştirin.
 • Altbilgi. İsteğe bağlı. Bu, web sitesinin telif hakkı ve iletişim bilgilerinin bulunduğu kısmıdır. Potansiyel olarak önemlidir – özellikle bir iş yürütüyorsanız.

Şimdi, web sitenizi kalbinizin arzusuna göre özelleştirin. Bitirdiğinizde, Yayınla’yı tıklayın ve işte! Web siteniz, değişikliklerinizi yansıtacak şekilde otomatik olarak güncellenecektir. Web siteniz hala biraz seyrek görünecek. Bunun için bazı sayfalar oluşturmamız gerekiyor.

Web Sitenizin Mimarisini Oluşturun

Web siteniz bir ev ise, şu anda boş bir arsadır. Sağlam bir temeli vardır ve temel araçlarla bağlantılıdır – ancak duvarlara ve odalara ihtiyacı vardır. Bunları oluşturmak için web sayfaları oluşturmanız gerekir. Bunlar, okuyucuların web siteniz aracılığıyla eriştiği internetteki belgelerdir. Ama onları evinizin odaları gibi düşünmelisiniz. Bunlar, ziyaretçilerin göreceği ve sizi ve web sitenizi tanıyacağı alanlardır.

Mevcut birçok farklı web sayfası türü olsa da, en önemlileri şunlardır:

 • Ana sayfa. Bu, web sitenizin ana sayfasıdır. Okuyucuların ilk gördüğü şey bu, bu yüzden çok önemli.
  İletişim sayfası. Bu sayfa, kullanıcılarınızın sizinle nasıl iletişim kurabileceğini gösterir. Bu, işinize bağlı olarak hayati derecede önemli olabilir.
 • Hakkında sayfası. Bu sayfa, yeni ziyaretçilere web siteniz ve/veya işletmeniz hakkında her şeyi anlatır. Tipik olarak, işletmeler nasıl olduklarına dair “marka hikayelerini” buraya koyarlar.
 • Online mağaza. Burası okuyucularınızın sizden ürün ve hizmet satın alabileceği yerdir. Yine, işinize bağlı olarak hayati derecede önemli olabilir.
 • Blog sayfası. Bu sayfa, tüm blog gönderilerinizin gittiği yerdir. Okuyucuların okuması için makaleler yayınlamayı planlıyorsanız, bu, web sitenizin sınıflandırmasının çok önemli bir parçası olacaktır. WordPress’te sayfa oluşturmak sadece birkaç tıklama alır. 

bilgateswebOtel web Sitesi,Otel web sitesi tasarımı,Hazır otel web sitesi,Otel Kanal Yönetimi,Php otel Scripti Full,Otel Scripti,Web sitesi ajansları  alanlarında hizmet vermektedir.


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın