Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Karakter Sayfası

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Karakter Sayfası

Mobil İçerik Kullanımı

Karakter Sayfası

Bu kitabın ikinci bölümünün tamamı, ortak paydamız olacak hayali bir şirkete dayanacak. Bu bölüm, bir rol yapma oyunu karakter sayfası gibi AdWords kampanyası boyunca gelişecek olan ve oyun kampanyası boyunca gelişen “karakter sayfasının” sunumunu ele almaktadır. , bir AdWords hesabının oluşturulmasına ayrılmıştır.

Şirketimizin adı BoChoGo: Şekerler, Çikolatalar ve Lezzetler. Altı kişiyi istihdam eden çok küçük bir işletmedir (TPE):

• yönetici;
• bir sekreter yardımcısı-muhasebeci-web yöneticisi;
• bir tedarikçi satış müdürü;
• Şirketin üretiminden “mutfakta” ​​ve şehrin tarihi bir semtinde bulunan mağazanın yönetiminden “mağazada” sorumlu üç kişi.

Şekerleme, çalışanlarına veya iş ortaklarına küçük bir hediye vermek isteyen yerel işletmeler başta olmak üzere, telefon veya faks yoluyla mağaza dışında da satış yapmaktadır.

BoChoGo, bulunduğu küçük kasabada ve çevre köylerde oldukça iyi bir üne sahiptir. Ürünlerinin kalitesi açıkça bu itibarla ilgisiz değildir.

Ancak, bir süredir dükkanda bulunan müşteriler, özellikle belediye başkanı şehrin tarihi merkezinin her yerine bir yaya bölgesi oluşturduğundan beri, oraya gitmenin zorluğundan şikayet ediyorlar. “İnternet üzerinden teklif vermenin müşteri sayınızı artırmanıza yardımcı olacağını düşünmüyor musunuz?

Bizim için de daha uygun olur. Ayrıca, potansiyel pazarınız çok daha büyük olacaktır! Özellikle yaydığı enfes kokular göz önüne alındığında mağazadan şikayetçi değiliz ama belki de dağıtım kanallarınızı çeşitlendirmelisiniz.

BoChoGo sitesinin şu an pek kullanışlı olmadığı doğru. Sadece şekerlemeciyi, dükkânını, personelini tanıtıyor ama ne kalıcı ne de tatillere özel bir ürün kataloğu yok. Site birkaç yıl önce kuruldu ve o zamandan beri pek gelişmedi.

Şirketin yeni stratejisinin bir parçası olarak, web sitesinin tamamen yenilenmesi ve aynı zamanda bir çevrimiçi mağaza oluşturulması için harici bir hizmet sağlayıcıya çağrı yapılmasına karar verildi. Set, ücretsiz içerik yönetim sistemi Joomla!’dan oluşturulacaktır. Mağaza, VirtueMart1 e-ticaret uzantısı kullanılarak geliştirilecektir.

Mevcut olmayan bir site ve mağazanın geliştirilmesi, iyi mimari ve içerik yazma uygulamalarını takip etmek için iyi bir fırsattır. Bu, sayfaların referanslarını optimize etmemize ve yüksek bir kalite seviyesini garanti etmek için alaka düzeyi üzerinde çalışmamıza olanak tanır.

Yeni site yerine oturduğunda, elbette tanıtılması gerekir. Bu, mevcut müşterileri bilgilendirmek için mağaza içi reklamları ve aynı zamanda diğer bölgelerdeki potansiyel müşterilerle markanın farkındalığını artırmak için bir İnternet reklam kampanyasını içerecektir.

BoChoGo liderliğindeki AdWords kampanyası birkaç hafta sürecek. Hedefleri ve eylem araçları, zaman içinde gelişecek ve bu da, bir AdWords kampanyasının tüm olası aşamalarını ayrıntılandırmamıza olanak tanıyacaktır.

Kampanyanın gidişatını kronolojik bir friz şeklinde özetler. Bu çalışmanın ikinci bölümünün yapısı, bu kronolojik dağılıma göre modellenmiştir.

1 ila 3. Haftalar: görünürlüğünüzü geliştirmek

BoChoGo’nun ilk hedefi görünürlüğünü geliştirmektir. Yepyeni e-ticaret sitesi, kimse sipariş vermiyorsa pek bir işe yaramayacaktır. Ama yine de var olduğunu bilmek zorundasın. Bu ilk adım, bir arama ağı pazarlaması kampanyası oluşturmakla ilgilidir; aynı zamanda Google Adwords arayüzüne bir giriş niteliğindedir.

4. ve 5. Haftalar: maliyetleri azaltın ve mevsimselliği yönetin

Kampanyanın ilk sonuçları önemli olmaya başlıyor. Bu ilk getiriler sayesinde belirli anahtar kelimelerin maliyeti ile ilgilenebiliriz.

Üstelik Paskalya tatili yaklaşıyor; çikolatalı yumurtalar ve tavşanlar için nasıl daha fazla trafik oluşturulur?

6 ila 8. Haftalar: Müşterilerinizi geliştirmek

BoChoGo şimdi iki hedefe odaklanıyor: dönüşüm oranını artırarak mevcut ziyaretçilerden nasıl yararlanılacağı ve yeni müşterilerin nasıl çekileceği.

Bunun için bir yandan web sitesinin istatistiksel ve analiz araçlarıyla, diğer yandan mobil medyada reklam vermenin sunduğu fırsatlarla ilgilenmektedir.

9 ila 12. Haftalar: Marka bilinirliğini artırın

Google Adwords aracılığıyla reklam vermenin yanı sıra, bir markanın kötü şöhretini ve imajını iyileştirmek için diğer pazarlama stratejileri ilgi çekici olabilir. Bir açılış olarak, sitenin gelişimi ve pazarlama kampanyası için üç yansıma alanı sunacağız.


Karakter yapma
Kurgusal karakter oluşturma
FRP karakter sınıfları
Karakter özgeçmişi
DM oyun
Frp hikaye örnekleri
Hit Dice Nedir
FRP türleri


 AdWords Hesabı Oluşturun

Bir Google AdWords kampanyası oluşturmak için ilk adım bir hesap oluşturmaktır. AdWords programı adresinde mevcuttur. Şimdi Başla düğmesi sizi hesap oluşturma sayfasına götürür.

Bir Google hesabı kullanmıyorsanız, bu sorunun cevabı basittir. Birini kullanırsanız, cevap için dikkate alınması gereken iki şey vardır:

• Google hesabı tüm uygulamalar tarafından paylaşılır. Bu nedenle, örneğin, bir gün AdWords hesabınızın yönetimini bir ajansa emanet etmeyi planlıyorsanız, verilerinizi içeren kişisel hesabınızı kullanmak yerine yeni bir hesap oluşturmak daha iyidir2.

Hesap birkaç kişi tarafından yönetilecekse, AdWords arayüzünün farklı yöneticileri davet etmenize ve onlara kişiselleştirilmiş erişim atamanıza izin verdiğini unutmayın (kısa bir süre sonra “Araç kutum: Hesap bilgilerini değiştirmek” kutusuna bakın.

• Ancak, şu anda aynı tarayıcıda birden fazla Google hesabı açmak mümkün değildir. Sonuç olarak, belirli bir karmaşıklığı (ikinci tarayıcı, tarayıcınızın özel veya gizli modunun kullanılması) kabul etmediğiniz sürece, kişisel hesabınızı ve AdWords hesabınızı aynı anda kullanamazsınız.

Bu iş için yeni bir hesap oluşturmayı seçtik: bu, gerekirse hesabı harici bir yöneticinin kullanımına açmamıza izin verecektir. Tek yapmanız gereken bir e-posta adresi ve bir şifre vermek, ardından bir görüntüde bozuk olarak görüntülenen karakterleri girmek (CAPTCHA adı verilen bu sistem, Google’ın otomatik kayıtları sınırlandırmasına olanak tanır).

Resimde gösterilen kayıt işleminin ikinci adımı, ülkenizi ve kullanacağınız para birimini seçmektir. Lütfen unutmayın: Bu para birimi, AdWords faturalarınızı ödemek için kullanılacaktır; daha sonra bunu veya saat dilimini (örneğin, reklamları görüntülemek için tercih edilen zaman dilimlerini tanımlamak için kullanılır) değiştiremezsiniz.

Son adım, hesabın doğrulanmasıyla ilgilidir. Hesap adresine bir e-posta gönderilecek: kaydınızı doğrulamak için oradaki bağlantıya tıklayın. Hesabınız oluşturuldu. Hesap oluşturma formuna girdiğiniz e-posta adresi ve şifre ile https://adwords.google. adresinden Adwords arayüzüne erişebilirsiniz.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın