Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Doğrulanmış Reklam

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Doğrulanmış Reklam

Google'ın Anahtar Kelime Aracını Kullanma

Doğrulanmış Reklam

İlk günlerden itibaren bu noktayı kontrol etmek önemlidir. Adwords sistemi, gerekirse, kampanya özet sayfasının üst kısmında görüntülenen kırmızı bir başlık kullanarak, reklamlarınızın dağıtımıyla ilgili sorunlar konusunda sizi uyarır. “Daha fazla ayrıntı” bağlantısına tıklamak, bu dağıtım yapılmaması için bir açıklama almanıza olanak tanır.

Olası nedenler şunları içerir:

• Ödeme yönteminiz henüz onaylanmadı (banka havaleleri, otomatik ödeme yetkilendirmeleri için işlem süresini dikkate alın) veya reddedildi (bilgilerinizin doğruluğunu kontrol edin ve gerekirse daha fazla ayrıntı için Google ile iletişime geçin).
• Reklamlarınızın Kalite Puanı çok düşük: Reklam gruplarınızla ilişkili anahtar kelimelerin (anahtar kelime özet tablosu, Durum sütunu) Kalite Puanını kontrol edin ve gerekirse Reklam teşhis aracını kullanın.
• Herhangi bir reklam oluşturmadınız veya reddedildiler: belirtilen reklamları kabul etme kriterlerine uyup uymadığınızı kontrol edin.
• Tüm kampanyalarınızı duraklattınız veya sildiniz: ödeme bilgilerinizi girdikten sonra, yayınlanması gereken kampanyaları etkinleştirmeyi unutmayın.

Hesabın Anlık Görüntüsü

AdWords hesabınıza giriş yaptığınızda, bir “Hesap Anlık Görüntüsü” sayfasıyla karşılaşacaksınız. Bilgiler, sürükleyip bırakarak veya silerek istediğiniz zaman yeniden düzenleyebileceğiniz birkaç blok halinde düzenlenir.

Kampanyanızı izlemek için en önemli bloklar şunlardır:

• Kampanya performansı. Varsayılan olarak, orada tüm kampanyalarınızın bir özetini bulacaksınız. Bloğun üst kısmındaki açılır liste, belirli bir kampanyanın performansını görüntülemenizi sağlar. Genel performanslar bütçenizi bir bütün olarak yönetmek açısından ilginçse, sonuçların analizini sistematik olarak kampanya kampanya tercih etmenizi tavsiye ederiz: bunlar daha temsil edicidir ve daha iyi bir analiz düzeyi sunar.
• Anahtar kelime performansı. Bu blok, anahtar kelimelerinizin her birinin ürettiği tıklama ve gösterim sayısı hakkında sizi bilgilendirir ve size filtreleme seçenekleri sunar (en iyi performans gösteren anahtar kelimeler, pahalı anahtar kelimeler vb.). Bu yine bir genel bakıştır, ancak bir kampanya bağlamında yerleştirilmiş anahtar kelimelerinizin performansını analiz etmenin daha ilginç olduğunu unutmayın.
• İzlenecekler listesi. Başlangıçta boş olan bu liste, belirli kampanyaların performansını özel olarak izlemenize olanak tanır. Sizin için (bütçe, görünürlük açısından) çok önemli kampanyalarınız veya daha fazla izleme gerektiren sezonluk kampanyalarınız varsa kullanın. Bağlanır bağlanmaz performanslarını önünüzde göreceksiniz. Ayrıca, kampanya özet sayfasına doğrudan bir bağlantı sağlarlar.

Diğer bloklar uyarıları, duyuruları, hesap durumu bilgilerini ve çevrimiçi yardımı görüntüler. Son olarak, sayfanın en altında, biraz sonra tartışacağımız kampanya özetine doğrudan gitmek için hesabınızın ana sayfasını değiştirmenize izin veren bir bağlantınız var.

Kampanyaların Özeti

Kampanya özetine Kampanyalar sekmesinden veya hesabınızı bunun için değiştirdiyseniz doğrudan ana sayfadan erişebilirsiniz. Bu, tüm kampanyalarınızın genel performansının ve maliyetinin bir özetidir.

Bu genel bakış ilginçtir, ancak sonuçlarınızı kampanya kampanya analiz etmek daha alakalı ve daha nettir. Bunun için tabloda veya sol panelde sizin için önemli olan kampanyanın adına tıklayarak hesap yapısında gezinmenizi sağlar.

Yapının her seviyesinde özet tablosuna tıklayarak bir alt seviyeye inebilirsiniz. Bir düzeyden diğerine geçmek, kampanyalarınızın parametrelerini veya hedeflemelerini değiştirmek için özet alanındaki sekmeleri de kullanabilirsiniz.

Bu tablolar hem size gözlemlenen seviye hakkında bir genel bakış sağlamak hem de parametreleri değiştirmek için kullanılır. Böylece, anahtar kelimelerin özetine baktığınızda, anahtar kelimelerin listesini, maks. TBM’lerini değiştirebilir, beklemeye alabilir, vb.

Kaldıraç Raporları

AdWords Rapor Merkezi (Etkin Raporlar > Raporlar sekmesinden erişilebilir), hesap performansınızla ilgili özel raporlar oluşturup yönetmenize ve bunları otomatik olarak bir e-posta adresleri listesine göndermenize veya çeşitli biçimlerde (HTML, CSV vb.) dışa aktarmanıza olanak tanır. . Yeni bir rapor oluşturmak için, Rapor Merkezi ana sayfasındaki Rapor Oluştur bağlantısını tıklayın.

İstediğiniz rapor türünü seçerek başlayın, ardından parametreleri yapılandırın (raporun kapsadığı dönem, dahil edilecek veriler vb.). Bu raporun belirli aralıklarla otomatik olarak oluşturulmasını ve e-posta ile bir veya daha fazla adrese, mesaj gövdesinde veya ek olarak (XML, HTML veya CSV gibi farklı formatlara sahip olursunuz) gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Rapor Merkezi, oluşturulan son 15 rapora erişmenizi sağlar. Bunları saklamak istiyorsanız, bilgisayarınızdaki en eski raporları kaydetmeyi ve hesabınızdan silmeyi unutmayın.


Reklamveren doğrulaması
Google Ads reklamveren doğrulaması
Yeni kimlik doğrulama nasıl Yapılır
Google kimlik doğrulama
Kimlik doğrulama
GEÇİCİ Kimlik doğrulama
Kimlik doğrulama Nasıl Yapılır
Reklamveren Nasıl yazılır


Mevcut Bilgileri Analiz Etme

Şu an için, en alakalı analiz kriteri olan dönüşüm izlemeyi henüz uygulamadık. Bu nedenle tıklama oranı (TO), kampanya performansının ana göstergesi olmaya devam ediyor. TO’nuz %1’in altındaysa, hedef kitlenizi daha iyi hedefleyerek kampanyanızı iyileştirebilirsiniz: bu, bu bölümün 10 ila 12. Sayfalarının konusu olacaktır.

Bir kampanyanın TO’su size genel performansı hakkında bir fikir verir, ancak performansı reklam reklam, anahtar kelime anahtar kelime incelemekten çekinmemelisiniz. Aslında, daha az etkili reklamları silebilir veya değiştirebilir, en etkili olanları koruyarak, daha az etkili olanları izleyerek ve her biri için tekliflerinizi optimize ederek anahtar kelime listenizi iyileştirebilirsiniz.

Şirket için bazı anahtar kelimeler diğerlerinden daha fazla trafik oluşturuyor: Çikolata terimini içeren anahtar kelimeler, ilk kampanyadan itibaren hesapta en başarılı olanlar gibi görünüyor. BoChoGo terimini içeren anahtar kelimeler, trafik oluşturmakta biraz sorun yaşar. Ancak, markasıyla ilişkilendirildikleri için şirket için önemini koruyorlar.

Bu nedenle bu bulgular, kullanıcılarımızı daha iyi hedeflemek için ürün kategorilerimize (Çikolata, Kakao ve Şeker) ayrılmış birkaç kampanya oluşturmayı ve aynı zamanda marka adıyla ilişkili bir kampanyayı sürdürmeyi düşünmemize yol açıyor. Bu ikinci aşama, marka görünürlüğüne ayrılmış bir bölümü korurken satışlarımızı geliştirmemize olanak sağlamalıdır.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın