Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Aktivasyon İşlemi

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Aktivasyon İşlemi

Mobil İçerik Kullanımı

Aktivasyon İşlemi

AdWords Hizmet Şartları’nı okumanız istenir: bu önemlidir. Bu çalışmada sizin için en önemli unsurlara yer versek bile, bunları bilerek kabul etmek için bu kullanım koşullarının tamamını okumalısınız.

Bu, özellikle kampanyalarınızda kullandığınız anahtar kelimelerden ve reklamlarınız için yazdığınız metinlerden sorumlu olduğunuzu kabul ettiğiniz anlamına gelir. Kullanım Koşullarını kabul ediyorsanız, Devam düğmesine basmadan önce radyo düğmesini kontrol etmeyi unutmayın.

Daha sonra, fatura adresinizin yanı sıra seçilen faturalandırma ve ödeme yöntemleriyle ilgili bilgileri sağlamanız gereken aktivasyon sürecinin son formuna yönlendirilirsiniz. Örneğin kredi kartı ile sonradan ödeme için resimli forma ulaşacaksınız.

Unutmayın, AdWords’ü ticari faaliyetleriniz için kullanıyorsanız (durumların büyük çoğunluğunu temsil eder), bunu şu şekilde belirtmeyi unutmayın: Fransa’da bulunduğunuz andan itibaren, AdWords hizmetleri için KDV’den muaf olacaksınız.

Ticari olmayan amaçlarla kullanırsanız veya İrlanda’da bulunuyorsanız, tüm faturalarınıza İrlanda’da yürürlükte olan %20,6 KDV uygulanacaktır. Varsa topluluk içi KDV numaranızı da girebilirsiniz.

Ayrıca bu formda bir promosyon kodu girebilirsiniz. Bunu yapmak için ilgili form bölümünü genişletin ve kodu girin. Kuponlar, web ajansınız tarafından dağıtılabilir veya promosyon kampanyalarının bir parçası olarak doğrudan AdWords tarafından gönderilebilir.

Bu ekli kupon, Adwords’ü 50 €’luk bir reklam kredisiyle test etmenizi sağlar. Bu tekliften yararlanmak için Fransa’da bir fatura adresinizin olması ve hesabınızın 14 günden daha kısa bir süre önce oluşturulmuş olması gerekir.

Promosyon kodunuzu fatura bilgilerinizle birlikte bu forma girin ve ilgili tutar hesabınıza otomatik olarak yatırılacaktır. Bu 50€’dan fazlasını harcamak istemiyorsanız, kampanyalarınızı izlemeniz ve 50€’ya ulaşır ulaşmaz onları askıya almanız gerektiğini unutmayın. Kupon miktarı tükendiğinde, ek tıklamalar için ücretlendirileceksiniz.

Form, ticari faaliyetinizle ilgili isteğe bağlı iki soruyla sona erer. Kaydet ve etkinleştir düğmesine tıklayın (bu eylem, hesap etkinleştirme ücretinin ödenmesini tetikler:  5 €’dur). Tebrikler: Bir sonraki sayfada görünen mesajdan da anlaşılacağı gibi, hesabınız artık etkinleştirildi.

Bu sayfa, Faturalandırma sekmesi > Faturalandırma tercihleri ​​yoluyla istediğiniz zaman erişebileceğiniz fatura bilgilerinizin bir özetidir. Orada görünen bilgilerin çoğunu değiştirebilir (son olan faturalandırma yöntemi hariç) ve kredi kartıyla ödemeyi seçtiyseniz ikincil bir kart ekleyebilirsiniz.

Bir önceki adımda yapmayı unuttuysanız veya bu arada bir kupon aldıysanız (ancak kuponun geçerlilik süresine ve hesabınızın oluşturulma tarihine dikkat edin) buraya bir promosyon kodu da girebilirsiniz.


Aktivasyon kodu nedir
Aktivasyon nedir
Mobil bankacılık aktivasyon nedir
Aktivasyon süresi nedir
Tıpta aktivasyon nedir
Mobil aktivasyon Nedir
Aktivasyon nedir biyoloji
Aktivasyon nasıl yapılır


Hesaplarınız için, yapılan reklam maliyetlerinin kanıtı olarak faturalarınızı (kağıt veya elektronik biçimde) saklamanız gerekmektedir. Bu faturalara erişmek için, sizi resimli sayfaya götüren Faturalandırma sekmesi > Fatura özeti’ne gidin.

Hesabınızın oluşturulmasından bu yana geçen her ay için bir özet mevcuttur. Verileri günlük görünümde (faturalandırılan etkinliklerin tarihlerini içerir) veya aylık görünümde görüntüleyebilirsiniz.

Belirli bir aya ait faturalar bir sonraki ayın başında düzenlenir. İlgili ayın başlığında görünen yazıcı şeklindeki küçük simgeye tıklayarak bunları yazdırabilirsiniz.

Faturalandırma için başka bir ülke seçmemiz için hiçbir neden yoktur. Hesabı yönetmede daha fazla esneklik için, ödeme sonrası faturalandırmayı ve kredi kartıyla ödemeyi seçmeye karar veriyoruz.

AdWords hesabınızı etkinleştirmek için şunları yapmalısınız:

• kesin olarak bir faturalandırma yöntemi seçin ve daha sonra değiştirilebilecek bir ödeme çözümü seçin;
• Faturalandırma > Ödeme tercihleri ​​yoluyla erişilebilen forma ödeme ve iletişim bilgilerinizi girin.

Bu, bir AdWords kampanyası başlatmanın temellerini ele aldık:

• Saha ve kampanya planlama ve hazırlık aşamaları:
– takip edilecek yönergeleri veren pazarlama hedeflerinin tanımı
AdWords kampanyası;
– web sitesinin, kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak şekilde hazırlanması ve optimize edilmesi;
– AdWords kampanyasında kullanılacak açılış sayfalarının seçimi;
– pazarlama hedefleri ve/veya sitenin yapısı üzerine modellenmiş bir kampanya yapısının hazırlanması.

• bir AdWords kampanyası çerçevesinde bu öğelerin uygulanması:
– bir AdWords kampanyası oluşturmaya yönelik adımların gözden geçirilmesi;
– reklam yazmak için en iyi uygulamalar;
– anahtar kelime listelerini seçmek ve ayarlamak için yönergeler;
– bütçenizi ve tekliflerinizi belirleme konusunda tavsiyeler;
– faturalandırma yöntemi seçimi ve hesabın etkinleştirilmesi.

Şirketi için ve belki sizin için de, ilk AdWords kampanyası yayında. Ancak çalışmalarımız daha yeni başladı ve bir sonraki bölüm, inceleme ve optimizasyon aşamalarına doğru sürecin geri kalanında bize rehberlik edecektir.

İlk kampanyanızı başlattıktan sonra, nasıl performans gösterdiğini görmek için bir süre çalışmasına izin verebilirsiniz. Uzun vadeli bir kampanya için, reklamlarınızın gösterim düzeylerinin sabitlenmesi en az bir hafta, ideal olarak iki ila üç hafta sürer: ancak bu hızlanma aşamasından sonra optimizasyon ve ayarlama çalışmalarınıza gerçekten başlayabilirsiniz.

Bu nokta, bu bölümün (hesap ve kampanya optimizasyonu) ve bir sonraki bölümün (müşteri ile ilgili daha fazla optimizasyon) konusudur. Ancak, bu ilk aşamada tamamen hareketsiz kalmanızı önermiyoruz. Yetersiz çıkan bir günlük bütçeyi ayarlamak veya belirli anahtar kelimelerdeki stratejik hataları düzeltmek için de olsa sonuçlarınızı izlemekten çekinmemelisiniz.

Reklamlarınızın tamamen beklenmedik bir bağlamda görüntülendiğini fark ederseniz, kampanyanızın hedefini yeniden ayarlayacak ve hesabınızı cezalandırmaktan kaçınacak negatif anahtar kelimeler eklemeyi düşünün. Reklamlarınız hiç gösterilmiyorsa, olası nedenleri kontrol edin ve ayarları buna göre yapın.

Herhangi bir hatayı tespit etmek ve düzeltmek için kampanyanın davranışını ilk gün kontrol etmek önemlidir. Zaman içinde oldukça hedeflenmiş (etkinlik veya sezonluk kampanya) ad hoc kampanyalar için, manevra alanınız daha az olduğu için çok daha reaktif olmalısınız. Bu tür kampanyalar, lansmanından itibaren ve operasyon boyunca yakından izlenmelidir.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın