Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Çevrimiçi Gruplar

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Çevrimiçi Gruplar

Kampanya Yönetimi

Çevrimiçi Gruplar

Ücretsiz grupların iki büyük sağlayıcısı Yahoo! ve Google. Anahtar kelimelerinizle ve pazarınızla ilgili grupları arayarak her sitede biraz zaman geçirin. En aktif gruplara katılın, mesaj arşivlerini okuyun ve günlük konuları takip edin. Gruplardaki kişilerin potansiyel müşteriniz olduğunu doğrulayın.

Bu gruplarda herhangi bir satış yapma dürtüsüne karşı koyun. Onların su kaynağındasın, unuttun mu? Ürününüzü veya hizmetlerinizi tanıtmaya başlarsanız veya asılsız, kendi çıkarlarınıza hizmet eden veya yardımcı olmayan yorumlarla katkıda bulunursanız, kendinizi az önce zebra, zürafa, yaban domuzu veya antilop olarak değil, bir timsah olarak tanımlamış olursunuz. 

Daha sonra geri gelip bu gruplara satış yapmak isterseniz, onların jargonuna hakim olduktan ve endişelerini anladıktan sonra, başlangıçta çok zorlarsanız sizi dondururlar.

Gruplar, ücretsiz bir Yahoo! hesap. Henüz bir hesabınız yoksa, bir tane oluşturmanız istenir. Hesap olmadan grupları aramaya başlayabilirsiniz, ancak bir gruba katılmadan önce bir hesap oluşturmanız gerekir. Bir Yahoo! hesap, giriş yapın ve aramaya başlayın. Gruplara katılmak için hemen başvurabilirsiniz.

Biraz arama yaptıktan sonra, tercih edilen arama motorunun neden Yahoo! yerine Google olduğunu keşfedeceksiniz. yahoo! yalnızca anahtar kelimelere odaklanır ve anlamı ve bağlamı göz ardı eder. Gruplar arama kutusuna Hokkabazlık yazdığımda, listelenen ilk iki grup evde çalışan anneler için bir destek grubu ve ikiden fazla çocuğu olan Hristiyan evde eğitimciler için bir gruptu.

Alakalı oldukları için değil, açıklamalarında hokkabazlık kelimesi geçen en büyük iki grup oldukları için en üst sıralarda yer aldılar. Elbette her iki grup da hokkabazlık terimini mecazi anlamda kullandı. Bu nedenle, potansiyel müşterilerinizin hokkabazlık meşaleleri için değiştirilebilir fitiller veya bir silikon sahne topunun uygun ağırlığı hakkındaki görüşlerini öğrenmek için özellikle yararlı bir su kaynağı değildir.

Ancak sonraki üç grup hedefe daha yakın: Temas Hokkabazlığına adanmış bir grup, bir grup palyaço ve ana hokkabazlık grubunu ele alalım. Contact Juggling grubunun arşivleri herkese açıktır, diğer dört grup ise üyelik gerektirir.

Anahtar kelime aramasına ek olarak, Yahoo! ayrıca size daha yararlı olabilecek bir kategori dizini de verir. En üstte Hobiler ve El Sanatları > Hobiler > Hobiler > Hokkabazlık kategorilerini görebilirsiniz. 192 farklı jonglörlükle ilgili grubu görüntülemek için Hokkabazlık’a tıklayın.

İlk iki grup tanıdık geliyor. Juggling’ye tıkladığınızda, grubun açıklamasını okuyabileceğiniz, üyelerin ne kadar aktif olduğunu (mesaj geçmişi tablosunu görüntüleyerek) görebileceğiniz ve katılmaya zaman ayırmaya değip değmeyeceğine karar verebileceğiniz grubun ana sayfasına yönlendirilirsiniz.

Katılmak için Bu Gruba Katıl’ı tıklayın! Sağdaki. Sonraki sayfada, bu gruba bağlamak istediğiniz e-posta adresini seçin, mesajları nasıl almak istediğinizi seçin (bireysel e-posta, günlük özet veya yalnızca Web), e-posta biçimini seçin, bazı metinleri kopyalayın. bir yazılım programı değil, insan olduğunuzu kanıtlayın ve Katıl’a tıklayın.

Aktif bir grupsa, bireysel e-postalar yerine günlük özeti seçmenizi öneririm, tüm gününüzü diğer konuların konu dışı olup olmadığı ve bunun gibi saçmalıklarla ilgili konu dışı başlıklarla uğraşarak kolayca geçirebilirsiniz. Katıldıktan sonra her zaman tercihlerinizi değiştirebilir ve herhangi bir gruptan kolayca çıkabilirsiniz.

Katıldıktan sonra, arşivleri okuyabilir ve grup üyelerinin profillerini görüntüleyebilirsiniz.  Rakip bir ürün sunmak istiyorsanız, insanların bu üründe neyi sevip neyi sevmediği konusunda değerli bilgiler edinebilirsiniz. Gösterilen direkler, havada vuruş yapan sopaların bazı hokkabazlar için bir sorun olduğunu gösteriyor.

Airflight’a karşı satış yapmak (diyelim) istiyorsanız, birbirine çarpma olasılığı daha düşük olan daha ince sopalar veya insanların kafasına çarptığında çok fazla acıtmayacak daha yumuşak sopalar oluşturabilirsiniz. Ve bu gönderiyi, AdWords reklamlarını yazmaya başladığınız zamanlar için bir fikir dosyasına kaydederdiniz. Bulduğunuz sorunu hedefleyen bir reklam bulabilirsiniz.


Online Group is ilanları
online teknoloji ve danışmanlık a.ş şikayet
Goethe online kurs giriş
Online Grup Maltepe çalışma saatleri
Goethe online kurs fiyatları
Online Grup Maltepe Çalışan yorumları
Goethe online kurs yorumları
Goethe institute online


Google Toplulukları

Google Gruplarında arama yapmak için http://groups.google.com adresine gidin. Google Grupları, Yahoo! Gruplar, yani Yahoo! kadar köklü Google toplulukları bulamazsınız. olanlar. Ancak Google Grupları, 1980’lerin sonlarından beri var olan birçok bağımsız Usenet grubundan doğrudan bilgi akışı alır ve böylece pazarın çok daha kapsamlı kapsamını sağlar.

Hokkabazlık yapmak için Google Gruplarında arama yaptığınızda, Yahoo! Servis yaptı. Google’ın size bir tek tekerlekli bisiklet grubu olduğunu gösterdiği ilk gruplar, rec.jugglin adlı Google dışı bir gruptur.

Bir Google Grubuna katılmak için sağdaki Grup Üyeliğine Başvur’u tıklayın. Google hesabınızda oturum açtıysanız, e-posta teslim programınızı seçeceğiniz, bir takma ad sağlayıp başvuracağınız bir kayıt sayfasına yönlendirilirsiniz.

Üyeliğiniz onaylandıktan sonra mesajları okuyup cevaplayabilir, mesaj arşivinde anahtar kelimeye göre arama yapabilir ve yeni sorular gönderebilirsiniz. Google, grup iletilerini Gmail şablonunda biçimlendirir, yani yanıtlar orijinal iletinin yanında kronolojik sırayla tutulur.

Ücretsiz ve Ücretli Abonelik Grupları

Yahoo! Hokkabazlık Grubu moderatörü, bana grubun bu günlerde fazla hareket etmediğini bildiren bir hoş geldiniz e-postası gönderdi ve hokkabazlık havuzunun tam ortasında olmak istiyorsam haberleri, hokkabazlık yapmak için bir portalı denemeliyim. Yahoo!’dan bağımsız bir forum! veya Google. Aslında, Google Grupları arama sonuçları için bu grubun bağlantısını zaten görmüştük.

O forumdaki mesajların ilk sayfası gösterilir. Bu gruba katılmadan önce bile, tüm gönderileri okuyabilir, ülkeye göre üye arayabilir (AdWords’te coğrafi reklam hedeflemeyi bulmak için yararlıdır) ve SSS’lerine ve mevcut satıcıların listelerine bakabilirsiniz. Çevrimiçi bir iş kuruyor veya büyütüyorsanız, kumar oynamaktansa para kazanmayı tercih ediyorsanız bu tür bir ev ödevi gereklidir. Ve o kadar ucuz, kolay ve hızlı ki, yapmamanız için size hiçbir mazeret vermiyoruz.

Anahtar kelimenizi Google’da normalde yaptığınız gibi arayın. Sonuçlar sayfası açıldığında, sayfanın üst kısmında, arama kutusunun hemen altında bulunan Seçenekleri Göster bağlantısını tıklayın. Google, aramanızı hassaslaştırmanız için size çeşitli seçenekler sunar. Konunuzla ilgili forum tartışmalarını görüntülemek için soldaki Forumlar bağlantısını tıklayın.

Örneğin, üstteki resimde, mcat hazırlık için bir forum araması, tıp fakültesi giriş sınavlarına çalışmanın en iyi yolu hakkında College Confidential’dan bazı ateşli tartışmalar ortaya çıkarıyor.

İkinci bağlantı sizi aşağıdaki resimde gösterilen tartışmaya götürür. Bu pazarda satış yapıyor olsaydınız, bu filtrelenmemiş tartışmalar potansiyel müşterilerinizin zihnini okumak ve onlara etkili bir şekilde pazarlama yapmak açısından inanılmaz derecede değerli olurdu.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın