Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Anahtar Kelime Kullanmanın Avantajları

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Anahtar Kelime Kullanmanın Avantajları

Teklif Simülasyon Aracı

Anahtar Kelime Kullanmanın Avantajları

Anahtar kelime, kesin bir kullanıcı amacına sahip olacak kadar spesifik değil. dikkate alınması gereken bazı konular şunlardır:

Anahtar Kelimelerinizi İncelemek Bir anahtar kelimenin kullanıcı amacını belirleyemiyorsanız, muhtemelen hesabınız için yeterince spesifik değildir. Bu genel bir kuraldır ve kesinlikle istisnalar vardır.

Önce daha spesifik anahtar kelimeleri test etmeniz ve ardından daha spesifik anahtar kelimelerin dönüşüm başına maliyeti ve dönüşüm oranları hakkında bir fikriniz olduğunda, daha genel anahtar kelimelerden bazılarını deneyerek sizin için karlı olup olmadıklarını görmek yararlıdır. Dolar reklamı.

Doğru Anahtar Kelime Sayısını Belirleme

Ardından, kaç tane anahtar kelime kullanmanız gerektiğini belirleme konusundaki değerlendirme, yönetim süresine geri döner. 100.000 anahtar kelimeniz varsa, bu kadarını yönetmenin ölçeklenebilir bir yolunu bulmanız gerekecektir. excel dosyaları ve veri tabanı raporları, bu kadar çok veriyi organize etmek ve her bir kelime için ne kadar teklif vermek istediğinize karar verebilmeniz için her bir anahtar kelimeden elde edeceğiniz kârı belirlemek için oldukça zaman alıcıdır. bu kadar kelimeyi işlemek için bir teklif yönetim sistemine ihtiyacınız olabilir.

Google AdWords Hesap Limitlerini Anlamak Son olarak, google adwords hesap limitleridir. standart bir google adwords hesabı yalnızca 50.000 aktif anahtar kelimeye sahip olabilir. 50.000’den fazla anahtar kelimeye ihtiyacınız varsa, iki seçeneğiniz vardır.

1. Seçenek: Daha Büyük Harcamalar Google, 50 adede kadar etkin kampanyayı ve çok daha geniş bir anahtar kelime listesini tutabilen gelişmiş bir hesaba sahiptir. Adwords temsilcinizin bunu sizin için etkinleştirmesi gerekecek. Google ile ayda beş haneli iyi harcama yapmazsanız, büyük ihtimalle bu özelliği açamayacaksınız.

2. Seçenek: Hesapları Bağlama Google, bazı verileri paylaşmak ve arama sonucu başına yalnızca bir reklam sunmak için hesapları arka uçta birbirine bağlayabilir.

Birden fazla hesaba ihtiyacınız varsa bir adwords ile konuşun rGoogle’ın anahtar kelimelerde neden büyük harf kullandığını merak ediyorsanız, onların bakış açısından inceleyebilirsiniz. sistemlerine girilen her anahtar kelimenin birden çok veritabanında saklanması gerekir. her yerel veri tabanı, birisi google’da her arama yaptığında anahtar kelime eşleşmeleri açısından incelenir.

Google, bir arama yapan kişiye bir saniyeden daha kısa sürede reklam sunmak için milyonlarca anahtar kelimeyi filtrelemeye çalışıyor. Anahtar kelimeleri barındırmak için kullanılan toplam veritabanı alanı ne kadar az olursa, arama yapan kişiye sonuçları hızlı bir şekilde sunmak için anahtar kelimeleri sıralamak o kadar kolay olur.

Bu nedenle, milyonlarca anahtar kelime oluşturma tekniklerini öğrenecek olsanız da, google’a her ay on binlerce dolar harcamıyorsanız, başlangıçta listenizi 50.000’den az anahtar kelimeyle tutmak en iyisidir.


Anahtar kelime bulucu
Google anahtar kelime planlayıcı
Ücretsiz anahtar kelime bulucu
SEO anahtar kelime
Google anahtar kelime arama
Anahtar kelime planlayıcı
En çok tıklanan anahtar kelimeler
Anahtar kelime Nasıl Bulunur


Anahtar Kelime Listeleri Oluşturma

İngilizce dilindeki çoğu kelime isim, zarf, sıfat, edat, zamir veya fiil olarak kategorize edilebilir. Aynı şey ürünler için de söylenebilir. Çoğu ürün, ürün türleri, ürün özellikleri, sıfatlar vb. ile tanımlanabilir. Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi temel öğelerine ayırarak ve ardından bu kelimeleri yeniden birleştirerek, kolayca büyük anahtar kelime listeleri oluşturabilirsiniz.

Tabloda her zaman hem kategori sıfatlarından hem de Ürün Çeşitleri sütunundan bir kelime kullanıp kalan kelimeleri karıştırıp eşleştirseydik, kelimeler 504 anahtar kelime olurdu.

Beş anahtar kelimeden oluşan beş liste oluşturup hepsini karıştırıp eşleştirirseniz, bu 7.775 anahtar kelime oluşturur. Gördüğünüz gibi, anahtar kelime listeleme güçlüdür ancak kolayca kontrolden çıkabilir. Bu nedenle, anahtar kelime listeleri oluştururken hesap yapınızı göz önünde bulundurmanız önemlidir. listeleri oluşturmadan önce nihai reklam gruplarınızın şemasını çıkarmanız gerekir. Önce anahtar kelime listeleri oluşturursanız, hepsini reklam gruplarına ayırmaya çalışmanız gerekir.

İçinde, her ürün türü için bir tane olmak üzere minimum reklam grubu sayısı yedi olmalıdır. bu bilgilerden kolayca birkaç yüz reklam grubunuz olabilir.

Örneğin, en ayrıntılı düzeyde, bunu oluşturan her bir anahtar kelime bunun yerine bir reklam grubu olabilir. Reklam grubundaki anahtar kelimeleri doldurmak için çoğullar, yazım hataları ve benzer kelimeler kullanabilirsiniz.

binlerce anahtar kelime oluşturmak için anahtar kelime listeleri oluşturmak faydalıdır. ancak, yanlış yapılırsa, bırakın yönetmeyi, nasıl düzenleyeceğinizi bildiğinizden çok daha fazla anahtar kelimeye kısa sürede sahip olabilirsiniz. ilk önce reklam gruplarınızın şemasını çıkarmak için liste oluşturmayla ilgili tamamen aynı teknikleri kullanabilir ve ardından, hesabınızda kullanılan nihai anahtar kelimeleri oluşturmak için her bir reklam grubu içinde listeler oluşturabilirsiniz.

Önce reklam gruplarınızı oluşturup ardından anahtar kelimelerinizi girerek, hesabınızı düzenlemek ve anahtar kelime listelerinizin kontrolden çıkmasını önlemek çok daha kolaydır.

Uzun Kuyruklu Anahtar Kelimeleri Kullanma

Uzun kuyruk, ilk olarak Chris Anderson tarafından Wired dergisinde yayınlanan bir makalede, niş pazarların çok sayıda seyrek satılan ürünü nasıl satabildiğini ve bunların birlikte en çok satan ürün listelerinden daha fazla toplam satış oluşturduğunu açıklamak için kullanılan bir terimdir.

Örneğin, İnternet günlerinden önce, kitapçılar mağazalarında fiziksel envanter tutmak zorundaydı. Bir mağaza içinde barındırılabilecek ve raflarda sergilenebilecek sınırlı sayıda kitap vardır. Her kategoride en çok satan kitaplar en belirgin şekilde öne çıkarıldı.

Bir kitabın raflarda yer kaplamaya devam etmesi için sürekli satılması gerekiyordu; aksi takdirde, satan bir kitaba yer açmak için indirim kutusuna düzenlendi. bu kitaplardan bazıları her ay birkaç kopya satmış olsa da, onları stokta tutmaya çalışmak için raf alanına değmezdi.

Ardından ürünleri için fiziksel depolama sınırı olmayan amazon.com geldi. Birdenbire, ayda yalnızca bir kopya veya yılda yalnızca yüz kopya satan bir kitap, Amazon için yine de kârlı olabilir. sadece birkaç kopya satan milyonlarca kitabı birleştirdiğinizde, bu toplam satışlar en çok satan kitaplara eşit, hatta daha fazla olabilir.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın