Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

AdWords Anahtar Kelime Aracı

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

AdWords Anahtar Kelime Aracı

 Alan Adına İçerikle Ekleme

AdWords Anahtar Kelime Aracı

Google, muazzam miktarda arama verisine sahiptir. Google, haberler, google.com, çeşitli ülkelerdeki google siteleri, resimler ve hatta ürünler gibi web mülklerindeki organik ve ücretli arama listeleri arasında, arama sorguları hakkında çok büyük miktarda veri derledi.

Anahtar kelime araştırma sürecinizi başlatmak için kullanabileceğiniz en güçlü araçlardan biri, tüm bu çeşitli özelliklerde toplanan bilgileri inceleyebilen Google’ın kendi adwords Anahtar Kelime Aracıdır.

Adwords Anahtar Kelime Aracına birkaç farklı yerden erişilebilir:

• araca doğrudan erişin
• adwords hesabınızdaki “Araçlar” menüsünden
• tek bir reklam grubundan

Yeni anahtar kelimeler bulmak için aracı kullanmanın üç yolu vardır.

• İfadeler—bir Eş Anlamlılar aracına benzer
• içerik—bir web sayfasından anahtar kelimeler bulun
• Anahtar Kelime—mevcut anahtar kelimelerinizi genişletin

Yukarıdaki araştırma türlerini kullanırken gördüğünüz verileri filtrelemeyi de seçebilirsiniz:

• zaten bir reklam grubunda bulunan anahtar kelimeleri gösterme (yalnızca araca adwords arayüzü üzerinden erişiliyorsa kullanılabilir).
• yetişkinlere uygun içerik içerir.
• yeni anahtar kelime önerilerini gösterme, yalnızca girilen anahtar kelimelerin verilerini göster (web sitesi içeriği için mevcut değil).

adwords Anahtar Kelime Aracı, verileri bulmak ve filtrelemek için yalnızca birkaç seçeneğe sahip olsa da, doğru kullanıldığında, anahtar kelime araştırması için ana kaynağınız olacaktır. Bu aracı, derinlemesine inceleyeceğimiz anahtar kelime fikirleri oluşturmak için kullanmanın birkaç yolu vardır.

Fikir üretmek için araçlar kullanırken, bunların yalnızca bilgisayarlar tarafından çalıştırılan araçlar olduğuna dikkat etmek önemlidir. Bu araçlar işinizi bilmiyor, düşünmüyor, müşterinizi anlamıyorlar. bu araçlardan elde edilebilecek muazzam veriler varken, anahtar kelimelerinizi seçmekten sorumlu olan sizsiniz.

Seçtiğiniz anahtar kelimelerin ürünlerinizi veya hizmetlerinizi, hangi sorunları çözdüklerini ve işinize ihtiyaç duyduklarında birisinin içinde olabileceği koşulları doğru bir şekilde tanımladığından emin olun. unutmayın, anahtar kelimeler düşünce süreçleridir.

belirli bir anahtar kelimeye (örneğin, casus yazılım, casus yazılım temizleyici) derinlemesine dalmadan önce, geniş anahtar kelimeler bularak başlamalısınız; , casus yazılım programı). İlk önce anahtar kelime araştırması yapmanın üç ana yoluna bakacağız.

Tanımlayıcı Sözcükler ve İfadeler

Adwords Anahtar Kelime Aracını kullanmanın ilk yolu, kelimeleri veya kelime öbeklerini girmek ve google’dan size ilgili anahtar kelimeleri göstermesini istemektir. eşanlam kutusuna tıklarsanız, girilen anahtar sözcüklerin eş anlamlılarını da görürsünüz.

Ana anahtar kelimelerinizin eşanlamlılarını aramak için anahtar kelime araştırmanıza ilk başladığınızda bu aracı kullanın. farklı geniş anahtar kelimeler bulduğunuzda, bunları anahtar kelime araştırmanızdan ayrı bir listeye not edin. Bu, geniş anahtar kelimeleri takip etmenize ve bunları, normalde reklam gruplarınıza ekleyebileceğiniz binlerce anahtar kelime arasından sıralamanıza yardımcı olacaktır.

Ancak, eş anlamlı aracını kullandığınızda, bu anahtar kelimeler yakından ilişkilidir; bu nedenle, aracın tanımlayıcı kelimeler ve deyimler bölümü, derin anahtar kelimeler bulmak için geniş anahtar kelimelerden daha iyidir. Dönüşüm oranlarınızı ve dönüşüm başına maliyetinizi incelemek için yeterli veriye sahip olmak üzere bir süre reklam verdikten sonra, satışlarınızın çoğunu birkaç geniş anahtar kelime grubunun sağladığını fark edebilirsiniz. Bu araç, o anahtar kelimelerin tüm varyasyonlarını incelemeniz için çok değerlidir.


Anahtar kelime bulucu
Google anahtar kelime planlayıcı
SEO anahtar kelime
Ücretsiz anahtar kelime bulucu
Anahtar kelime bulucu Google
En çok tıklanan anahtar kelimeler
Instagram anahtar kelime bulucu
Google Ads anahtar kelime ekleme


Web Sitesi İçeriği

Halihazırda bir web siteniz olduğundan ve büyük olasılıkla içeriğinizi yazmak için kaliteli zaman harcadığınızdan, web sitenizin sayfalarının her birine dayalı olarak öneriler almanız yararlı olmaz mıydı?

Adwords web sitesi içerik gezgininin gerçekleştirdiği tam olarak budur. bir açılış sayfası url’si girebilir veya metni metin alanına kopyalayıp yapıştırabilirsiniz; ardından Anahtar Kelime Aracı, bu açılış sayfalarında bulduklarına dayalı olarak anahtar kelimeler önerir.

Bu, geniş anahtar kelimelerinizi bulmaya başlamanın mükemmel bir yoludur. Açılış sayfanıza bir göz atın ve ardından URL’yi arama kutusuna girin. adwords, o sayfanın hangi anahtar kelimeleri açıkladığını deşifre etmeye çalışarak sayfanızı tarar.

İsterseniz sitenizin bir sayfasını daha derine taramanıza izin veren bir onay kutusu seçeneği vardır. aynı anda birden fazla sayfayı deneyebilir ve bu işlemi açılış sayfalarınızın her biri için tekrarlayabilirsiniz. sayfalarınız ilgisiz ürün veya hizmetlere bağlantı veriyorsa, her sayfayı ayrı ayrı taramak daha yararlıdır.

Aynı anda çok sayıda anahtar kelime toplamak ve daha sonra bunları düzenlemek istiyorsanız, sitenizin derinliklerine başka bir sayfa ekleme seçeneğini işaretlemeniz yararlı olabilir. Sitenizde Google Spider’a sahip olmak, geniş anahtar kelimeler bulmanın harika bir yoludur.

Adobe flash sayfalarının çoğu, arama motorları tarafından taranma ve anlaşılma sorunları yaşar. Ancak Google ve diğerleri, adobe flash ile tasarlanmış siteleri tarama girişiminde büyük ilerleme kaydetti. adwords’ün web sitesini anlayıp anlamadığını görmek için araca bir adobe flash web sitesi girebilirsiniz.

Çoğu zaman, adobe flash siteleri, Google’ın tarayıcıları sayfalarını anlayamadığı için adwords’te alaka düzeyine ulaşmakta zorlanır. Anahtar Kelime Aracının sayfanızla ilgili bilgileri geri getirmesi, her zaman sayfanın iyi taranabileceği anlamına gelmez; ancak, google’ın web siteniz hakkında biraz bilgisi varsa, bu iyi bir yön bilgisidir.

Bu araca girebileceğiniz siteler konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. web’deki herhangi bir sayfayı taramayı deneyebilirsiniz. birisi robots.txt dosyasını tarayıcıların sayfaya erişmesine izin vermeyecek şekilde değiştirmişse, aracın robots.txt dosyasına saygı göstermesi gerekir.

Bu, geniş anahtar kelime listenizi oluşturmanıza yardımcı olması için rakip sayfaları, sektör sayfalarını, arama sonuçlarını vb. Geniş anahtar kelime araştırmanıza ilk başladığınızda taranacak sitelerin listesi aşağıdadır: (Önce bu sitelerin bazılarında anahtar kelimeniz için bir arama yapmak isteyebileceğinizi lütfen unutmayın. Örneğin, eş anlamlılar sözlüğünün ana sayfasını taramak. com, anahtar kelimeleriniz için arama sonuç sayfasının taranması sırasında kullanışlı değildir.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın