Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Açılış Sayfaları 

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Açılış Sayfaları 

Reklam ve Arama Motoru Pazarlaması

Açılış Sayfaları 

Her bir anahtar kelime için de hedef URL’leri (açılış sayfaları) değiştirebilirsiniz. Her bir anahtar kelime biraz farklı bir zihniyeti ve satın alma hazırlığını temsil ettiğinden, mükemmel bir AdWords kampanyası, her ziyaretçiyi kendi anahtar kelimesine göre özel olarak hazırlanmış bir açılış sayfasına gönderir.

Ancak mükemmel bir dünyada, o kadar çok paranız olurdu ki bu çalışmayı okumazdınız, bu yüzden sınırsız kaynak fantezilerine kapılmayın. Gerçek şu ki, AdWords’e ayıracak belirli bir süreniz var ve artık yok. Düşük trafikli anahtar kelimeler için ayrı açılış sayfaları oluşturmak, değerli AdWords dakikalarınızı harcamanın en iyi yolu değildir.

Bu noktada, tekliflerinizi belirlerken Google’ın sizi neden farklı açılış sayfaları ile rahatsız ettiğini merak ediyor olabilirsiniz. Bunun nedeni, anahtar kelimeniz, reklamınız ve açılış sayfanız arasındaki uyumun, reklamınızın Google ve arama ağı için minimum TBM’nizi belirleyen Kalite Puanını belirlemeye yardımcı olmasıdır.

Başka bir deyişle, reklamınız arama sonuçlarının ilk sayfasında gösterilmiyorsa, tek seçeneğiniz teklifinizi yükseltmek değildir. Ayrıca reklamınızı iyileştirebilir, açılış sayfanızı iyileştirebilir ve daha iyi bir anahtar kelime bulabilirsiniz. Teklifinizi yükseltmek, ilk sayfaya geri dönmenin en hızlı ve en az zaman ve enerji harcayan yoludur.

Eskiden Google, minimum yüzde 0,5 TO’ya ulaşmayan anahtar kelimeleri devre dışı bırakırdı. Şimdi, arama yapanları yararsız ve alakasız açılış sayfalarına davet eden ikna edici olmayan reklamlar gösteren reklamverenlere (düşük Kalite Puanı şeklinde) tembel vergi uyguluyorlar.

Bu nedenle, devre dışı bırakılmak yerine, anahtar kelimeleriniz artık arama sonuçlarının ilk sayfasında gösterilmek için fahiş teklifler gerektiriyor. “Dolu” bir restoranda size bir masa ayarlamak için bahşiş arayan bir garson gibi, Google avucunu uzatır ve “Reklamınızı insanlarıma göstermek ister misiniz? der.

 Reklam Yazma

Doğru insanları reklamınızı Google arama sayfasındaki diğer tüm reklamlar ve organik listeler yerine seçmeye zorlamak için hikayenizi yeterince anlatmak için 25, 35, 35 ve 35 karakterlik dört satır alırsınız. İçerik ağında reklam veriyorsanız, reklamınız makaleler, videolar, oyunlar ve daha fazlasıyla rekabet ediyor demektir. Profesyonel metin yazarlarının, Google reklamının şimdiye kadar denedikleri en zorlu basılı satışçılık biçimi olduğunu söylediklerini duyduk.

Bunalımlı? Olma Etkili reklamlar yazmak sadece sizin için değil herkes için zordur. Reklamlarınızı hazırlamak, uygulamak ve (özellikle) test etmek için biraz zaman harcayın ve hızla sektörünüzün zirvesine yükselin.


Google Ads açılış sayfası değiştirme
Google Ads açılış sayfası deneyimi
Tek sayfa HTML şablon
Wix e-ticaret temaları
Çok Yakında web sitesi
Wix bloglar
Web sayfası tasarımı
Boş web sayfası


İş filozoflarının da dediği gibi, “Daha kolay olmasını dileme, daha iyi olmayı dile.”

Bu bölüm, dilemeyi bırakmanıza ve gelişmeye başlamanıza yardımcı olur. Öncelikle, reklamınızın üç yönlü amacını açıklıyorum. Çoğu reklamveren, zararına olacak şekilde yalnızca bir uca odaklanır. Doğru türde trafiği (yalnızca mümkün olan maksimum trafiği değil) getirerek maksimum kâr için ilk iki hedefi nasıl dengeleyeceğinizi ve potansiyel müşterilerinizin Web siteniz için hazırlanmasını sağlayacak şekilde ziyaretçi beklentilerini belirleme şeklindeki üçüncü hedefe nasıl ulaşacağınızı keşfedersiniz.

Ardından, anahtar kelimeye göre reklamınızı olası müşterinizin radyo istasyonu WII-FM’e (Benim İçin Ne Var?) nasıl ayarlayacağınızı keşfedeceksiniz. Reklamınız ile Web siteniz arasındaki eksik bağlantıyı harekete geçirici mesajı sizinle paylaşıyorum. Etkili reklam yazımı için bazı temel stratejilerin yanı sıra, aşırı rekabetçi bir pazarda oynuyorsanız ihtiyaç duyacağınız birkaç çok gizli (şimdiye kadar!) “kara kuşak” tekniğini ele alıyoruz. Son olarak, size standart metin reklamın bazı alternatiflerini tanıtıyoruz : resim, mobil metin, yerel işletme ve video reklamlar.

Reklam Hedefini Anlamak

İyi bir reklam, potansiyel müşterilerinizin doğru insanları Web sitenize çeker. Reklamınızın üç hedefi vardır:

✓ Nitelikli ziyaretçilerden tıklama elde etme
✓ Müşteriniz olma olasılığı düşük olan kişilerin cesaretini kırmak
reklamınızı tıklamaktan
✓ Web sitenizin onları tatmin etmesi (ve hatta muhtemelen memnun etmesi) için olası müşterilerinizin beklentilerini belirlemek

Aşağıdaki bölümlerde bu üç hedef ayrıntılı olarak tartışılmaktadır.

AdWords aracı, bir merdiven yaklaşımını teşvik eder. Reklamın işi, Web sitenize salyaları akan potansiyel müşteriler sunmaktır. Onlara ne satmak istediğinize değil, reklamda onlara sunduğunuz şeye tükürmek zorunda bile değiller. Bazen reklam teklifi ve ilk satış, aradıkları bir ürünü ada ve modele göre satarken aynıdır. Diğer zamanlarda, çeyreklikleri çekecek ve tahta nikeli görmezden gelecek bir mıknatıs sallıyorsunuz.

Dört satırlık reklamınız, kapı kapı dolaşan bir satış görevlisinin kapı zilini çalıp bir cümle söylemesi ve 1.000 dolarlık bir elektrikli süpürgeyi satması gibi satış yapamaz. İlk cümle, potansiyel müşterinin ikinci cümleyi dinlemesini sağlamak içindir.

Aynı şekilde, Google reklamı potansiyel müşterilerin dikkatini çekecek, ilgilerini çekecek, arzularını harekete geçirecek ve kredi kartlarını çıkaracak kadar uzun değil. Web sitenizin, e-postalarınızın ve telefon görüşmelerinizin ağır işi yapmasına izin verin. Açılış sayfanızın tutabileceği bir söz vermek veya ima etmek için reklamınızı oluşturun.

Bu bölümün geri kalanında, çekici bir reklamın nasıl yazılacağı gösterilmektedir. Ancak şimdi size reklamınızı nasıl çekici hale getirebileceğinizi anlatacağım. Ne de olsa, bir tıklama, Google’a az önce ödeme yaptığınız anlamına gelir. Yanlış kişilerden gelen tıklamalar, cebinize geri koymadan size çok paraya mal olabilir.

Seks kelimesinin kocaman kırmızı bir başlığının yer aldığı dergi reklamlarını hatırlayabilirsiniz, alt başlık “Artık dikkatinizi çektim. . ” Reklam, başlıkla tamamen alakasız bir ürün satmaya devam edecekti. Benzer şekilde, birçok kişi dikkat çekmek için reklamlarında ünlülerin isimlerini kullanır. Bunu AdWords ile denemeyin. Siber uzayda, insanlar aramaları konusunda ciddidir. Reklamınız tarafından yanıltıldıklarını hissederlerse, size bir tıklamaya mal olurlar ve sizi bir daha asla ziyaret etmezler.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın