Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

The Rock kablosuz Kulaklık İle Ağırlıklara Hükmedin!

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

The Rock kablosuz Kulaklık İle Ağırlıklara Hükmedin!

The Rock kablosuz Kulaklık İle Ağırlıklara Hükmedin!

Project Rock kablosuz kulaklıklar aslında Under Armour Sport Wireless kulaklık modelinin The Rock versiyonu. Yıldızın imzası haline gelmiş olan Brahma Boğası sembolü taşıyan kulaklık ile dinlenilmesi için The Rock tarafından Iron Paradise Airwaves adlı bir Spotify oynatma listesi bile hazırlanmış. Hatta Under Armour bu kulaklık ile birlikte sporda giyebileceğiniz, Chase Greatness temalı spor giysileri ve ayakkabıları da piyasaya sürmüş durumda.

Under Armour kumaşlarının kullanıldığı üründe kulağın nefes almasını sağlayan SuperVent adlı teknoloji kullanılıyor. Kaymayı önleyen bileşenlerin kullanıldığı üründe yumuşak kafa bandı bulunuyor ve böylece kulaklığın kafanızda dengeli durması sağlanıyor. Sporda oldukça fazla ter atıldığı malum. Şirket ürünün tere karşı dayanıklı olduğunun da özellikle altını çiziyor. İyi haberse titiz kullanıcıların üründeki yastıkları çıkarıp elle yıkayabilecek olması. Ayrıca, egzersizler arasında kulaklığın hava almasını sağlayacak sert bir kutu da ürünle birlikte geliyor. Kulaklığın katlanabilir olduğunu da belirtelim.

JBL teknolojileri donatılan kulaklık 5 dakikalık şarj ile 1 saatlik kablosuz kullanım sağlıyor. TalkThru işlevi ise müziği kısarak konuşma için optimize edilmiş mikrofonu aktif ederek yakınınızdakilerle rahat konuşmanızı mümkün kılıyor. 610 mAh batarya ise 16 saat gidiyor. Tam şarj ise 2 saat sürüyor. Kulaklıktaki mikrofonlar Siri veya Google Now komutlarını aktif etmek için de kullanılabiliyor. Şark içinse microUSB portu bulunuyor. Ürünün Bluetooth 4.1 destekli olduğunu da belirtelim.

THY ekonomi sınıfı kulaklıklarını inceledik!

THY’nin milyonlarca yolcuya sunduğu kulaklıklar, nasıl bir performans sunuyor? Ne kadar dayanıklı? THY ekonomi sınıfı kulaklık modellerini sizler için inceledik.

Project Rock kablosuz kulaklık 249 dolar fiyat etiketi ile yurtdışında satışa çıkmış durumda. Ürünün ülkemizde satılıp satılmayacağı ise belirsiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın