Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Ticari Yazılım Lisansı – Blog Yazma – Web Tasarımı Yapımı – Web Tasarımı YouTube Videosu Yapımı – Web Sitesi Tasarlama Fiyatları

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Ticari Yazılım Lisansı – Blog Yazma – Web Tasarımı Yapımı – Web Tasarımı YouTube Videosu Yapımı – Web Sitesi Tasarlama Fiyatları

Video Kampanyası Oluşturma

Ticari Yazılım Lisansı

Bilgisayar yazılımını içeren ve ilgili medyayı, basılı materyalleri ve “çevrimiçi” veya elektronik belgeleri içerebilen Lisans Sözleşmesi. Yazılım ürününü kurduktan sonra, bu Lisansın şartlarına tabi olmayı kabul edersiniz.

WebCream Ürününün herhangi bir kurulumu veya kullanımı, bu Lisansı kabul ettiğiniz ve bu Lisansa bağlı kalacağınızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu Lisansın şartlarını kabul etmediğinizi belirlerseniz, Ürünü kurmayın veya kullanmayın ve Ürünü elektronik olmayan yollarla aldıysanız, derhal CreamTec’e iade edin.

WebCream, mevcut veya gelecekteki CreamTec’in WebCream ürünü ve varsa, size CreamTec’ten lisanslanan ve sunucu(lar) olarak işlev gören bilgisayar(lar)a kurulu ek modüller anlamına gelir. Ürünle birlikte size ek yazılım bileşenleri dağıtılmış olabilir.

Bu tür bileşenlerle birlikte sağlanan ayrı bir lisans sözleşmesinde aksi özellikle belirtilmedikçe, bu tür ek bileşenler bu Lisansa tabidir. Ürün, telif hakkı kanunları ve uluslararası telif hakkı anlaşmalarının yanı sıra diğer fikri mülkiyet kanunları ve anlaşmaları ile korunmaktadır. Ürün lisanslıdır, satılmaz.

1. LİSANS VERİLMESİ. Bu Lisans size aşağıdaki kalıcı, münhasır olmayan ve devredilemez haklar verir:

a) Kurulum ve Kullanım—Bu Lisansın herhangi bir yerinde belirtilen test sunucusu, yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma haklarına tabi olarak, Ürünü, satın alınan lisans kısıtlamalarına göre uygulama başına eşzamanlı kullanıcı sayısına göre uygulamanın bulunduğu yere kurabilirsiniz.

b) Ticari Kullanım—Bu Lisansa uygun olarak kurulduktan sonra, Ürünü yalnızca kendi işinizin veya Bağlı Şirketlerinizin işlerinin yürütülmesinde kullanabilirsiniz ve Ürünü herhangi bir üçüncü şahsın çalışmasını işlemek için doğrudan veya dolaylı olarak kullanamazsınız. . “Bağlı Kuruluşlar”, sizin tarafınızdan kontrol edilen veya sizinle ortak kontrol altındaki herhangi bir kuruluş, bu Lisansı satın alan kişi veya kuruluş anlamına gelir.

c) Kullanımla İlgili Diğer Kısıtlamalar—Bu Lisans kapsamındaki haklarınız, Ürünün veya herhangi bir bölümünün alt lisanslarını verme veya devretme (kiralama veya leasing yoluyla devir dahil) hakkını kapsamaz. Alt lisans vermeye veya herhangi bir hakkı devretmeye yönelik herhangi bir girişim, bu Sözleşmenin ihlali olarak kabul edilecektir. Yukarıda belirtilen kısıtlamanın yürürlükteki yasa tarafından açıkça yasaklandığı durumlar dışında, Üründen türev çalışmalar oluşturamaz, Ürün üzerinde ters mühendislik uygulayamaz, kaynak koda dönüştüremez veya Ürünü parçalarına ayıramazsınız.

d) Olağanüstü Durumdan Kurtarma ve Yedekleme—Kurulumun yalnızca yedekleme ve acil durum kullanımı amacıyla olması koşuluyla, Ürünü ayrı bir olağanüstü durum kurtarma sitesinde tutabilirsiniz. Ayrıca, bu Lisans uyarınca Ürünün kurulumundan sonra, Ürünün sağlandığı orijinal ortamı yalnızca arşivleme amacıyla veya bu Lisansın koşullarına uygun olarak Ürünü yeniden yüklemek için tutabilirsiniz.

2. SONRAKİ BÜLTENLER. Müteakip sürüm (veya benzer bir terim) olarak etiketlenen bir Ürün, orijinal olarak lisanslanan ürünün yerine geçer ve/veya onu tamamlar ve sonraki sürümden sonra ortaya çıkan Ürünü yalnızca bu Lisansın koşullarına uygun olarak kullanabilirsiniz. Bu yayınlar, Ürüne yönelik geliştirmeleri ve düzeltmeleri ve değişiklikleri ve eklemeleri içerir.

Bültenler aynı zamanda Ürünün sonraki sürümlerini de içerir. Bu sözleşmenin ilk yılı için ve bundan sonraki her yıl yıllık bakım ücretinin ödenmesi üzerine, CreamTec tarafından yayınlanan tüm izinleri kullanımınız için alacaksınız. Bu izinlerin kullanımı, Ürünün çoğaltılması ve kullanımına ilişkin bu Sözleşmenin koşullarına tabi olacak ve yönetilecektir.

3. MÜLKİYET. Ürün lisanslıdır, satılmaz. Ürüne, beraberindeki basılı materyallere ve burada yapmanıza izin verilen tüm kopyalara ilişkin unvan ve telif hakları CreamTec’e aittir.

4. ÇİFT MEDYA YAZILIMI. Ürünü birden fazla ortamda teslim alabilirsiniz. Aldığınız ortamın türü veya boyutu ne olursa olsun, yalnızca donanım cihazlarınıza uygun ortamı kullanabilirsiniz. Kullanılmayan herhangi bir ortamı başka bir kullanıcıya ödünç veremez, kiralayamaz, kiralayamaz veya başka bir şekilde devredemezsiniz.


Ticari yazılım örnekleri
Ticari yazılım programları
Yazılım lisansı Nasıl alınır
Yazılım lisansı Satın Al
Ticari yazılım Nedir
En iyi ticari programlar
Yazılım lisansı Nedir
Lisanslı yazılım ücretli midir


5. İHRACAT KONTROLLERİ. CreamTec’ten alınan hiçbir teknik verinin veya bunun doğrudan ürününün, Amerika Birleşik Devletleri İhracat İdaresi Yasası ve yönetmelikler dahil olmak üzere yürürlükteki herhangi bir yasayı ihlal edecek şekilde herhangi bir ülkeye doğrudan veya dolaylı olarak sevk edilmeyeceğini, aktarılmayacağını veya ihraç edilmeyeceğini kabul ve tasdik ediyorsunuz. 

6. FESİH. Ürünü ve tüm kopyalarını imha ederek veya CreamTec’e iade ederek bu Lisansı feshedebilirsiniz.

Her biri bu Sözleşmenin özü olarak kabul edilen bu Sözleşmenin herhangi bir hükmüne uymazsanız, bakım ücretlerini vadesinde ödemezseniz veya bu Lisansın herhangi bir hükmünü ihlal ederseniz, CreamTec bu Sözleşmeyi derhal feshedebilir ve CreamTec’in size bu tür bir ihlali bildirmesinden itibaren otuz gün (30) içinde söz konusu ihlali düzeltmeyin.

Fesih üzerine, Ürünü kullanmayı derhal durduracak ve CreamTec’in seçimine bağlı olarak, Ürünün elinizdeki tüm kopyalarını derhal CreamTec’e iade edecek veya bu tür tüm kopyaları imha edecek ve bu tür tüm kopyaların alındığını yazılı olarak tasdik edeceksiniz. iade edilir veya imha edilir.

7. SINIRLI GARANTİ. CreamTec’in Ürünü kullandığınız koşullar ve müteakip güncellemeler üzerinde herhangi bir kontrolü yoktur ve bu tür kullanımla elde edilen sonuçları garanti etmez ve edemez.

a) SINIRLI GARANTİ. CreamTec, bu Sözleşmede yer alan lisansı verme hakkına sahip olduğunu garanti etmenin yanı sıra, Ürünün teslim edildiği ortamın ve bu Sözleşme hükümleri uyarınca kiralanacak olan kullanım kılavuzlarının malzeme ve işçilik açısından kusursuz olduğunu garanti eder.

CreamTec ayrıca, Ürünün ve müteakip güncellemelerin, otuz (30) günlük bir süre boyunca, kullanım kılavuzunda bulunan özellikler veya bu Sözleşmenin tarihi itibariyle yürürlükte olan belgeler gibi beraberindeki yazılı materyallere uygun olarak çalışacağını garanti eder. 

CreamTec, Üründe bulunan işlevlerin veya sonraki herhangi bir güncellemenin ihtiyaçlarınızı karşılayacağını veya Ürünün kesintisiz veya hatasız çalışacağını garanti etmez. Bu Sınırlı Garanti, herhangi bir şekilde değiştirilmiş veya değiştirilen Ürün veya güncelleme veya herhangi bir kullanım kılavuzunun herhangi bir kopyasını veya Ürün arızasının kaza, kötüye kullanım veya yanlış uygulamadan kaynaklanması durumunda kapsamaz.

CreamTec, Ürünün tedarik edildiği herhangi bir bilgisayar donanımının veya işletim sisteminin çalışma özelliklerindeki değişikliklerden veya modifikasyonlardan kaynaklanan sorunlardan ve Ürünün kullanımı sonucunda ortaya çıkan sorunlardan sorumlu değildir. 

Yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, Ürünle ilgili zımni garantiler, varsa, otuz (30) günle sınırlıdır. Bazı eyaletler/yargı bölgeleri, zımni bir garantinin süresine ilişkin sınırlamalara izin vermez, bu nedenle yukarıdaki sınırlama sizin için geçerli olmayabilir.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın