Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Şirket Sunumu Hizmeti – Şirket Sunumu Hazırlama – Şirket Sunumu Ücretleri – Şirket Sunumu Hazırlatma Ücretleri

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Şirket Sunumu Hizmeti – Şirket Sunumu Hazırlama – Şirket Sunumu Ücretleri – Şirket Sunumu Hazırlatma Ücretleri

Hedefleme Seçenekleri

Kazandıran Bir Şirket Sunumu 

Bir şirket sunumu, yönetim ve satış departmanları için hayati bir araçtır. Bu tür bir sunum, kurumsal markanın tanıtımında büyük rol oynar. Düzeni ve yapısı profesyonel ve inandırıcı olmalıdır. Bu yazıda size başarılı bir şirket sunumunda neler olduğunu göstereceğiz.


Şirket sunumlarınızın profesyonel eller tarafından hazılanmasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz. “billgatesweb” size şirket sunumlarınızla ilgili tüm konularda yardım sağlar. 


PowerPoint’te Şirket Sunumu

Günümüzün dinamik pazarı, şirketlerin uyum sağlamasını ve sürekli olarak yeni ortaklıklar ve müşteriler aramasını gerektiriyor. Ürün ve hizmetlerin çekici ve çok yönlü bir sunumunu oluşturmak esastır.

İşte PowerPoint’te şirket sunumunuzu tasarlamak için ipuçları.

İlk izlenimler her şeydir ve bu şirket sunumları için de geçerlidir. İnsanların bir ilk görüş oluşturması bir saniyenin çok küçük bir kısmını alır ve çoğu zaman bu ilk görüşü değiştirmek zordur. Bu, tanıtım toplantılarında doğru tonu belirlemeyi daha da önemli hale getirir.

Görünüşte, bir şirket sunumu, bir şirketi mümkün olan en iyi ışıkta sunmanın basit amacına hizmet eder. Önemli rakamları ve ayrıntılı hizmetleri listelemek istiyorsunuz, ancak aynı zamanda duyguları ve misyon beyanlarını iletmek istiyorsunuz. Karşı taraf sizin kim olduğunuzu öğrenmek istiyor.

Şirket sunumunuzun markanıza, işinize, ürünlerinize ve hizmetlerinize uygun olması gerekir. Bir şirket sunumu için ideal bir plan olmamasına rağmen, sürece rehberlik edecek ilke ve kurallar vardır.

Hazırlık ve Tasarım

İlk izlenim önemlidir. Bir şirket sunumu, genellikle önemli paydaşlarla bağlantı kurmanın ilk adımıdır. Bir sözleşmeyi kapatmak, bir ortaklık kurmak veya müşteriyi bir sonraki toplantıya davet etmek gibi daha sonraki tartışmalar ve toplantılar ve diğer hedefler için zemin hazırlar.

İlk izlenim yaratmak için ikinci bir şansınız yok ve şirket sunumunuz da bu kuralın istisnası değil. Gerçekten etkili olmak için her sunumun profesyonel bir tasarıma ihtiyacı vardır. Bu da kurumsal tasarımla başlar.

Mevcut şirket sunumunuza bir göz atın. Ne kadar uyumlu?

Değilse, yazı tipini, renk düzenini ve görsel dili kurumsal kimliğinize göre uyarlamanız gerekir. Tutarlı ve anlamlı bir tasarım oluşturmak, potansiyel müşteriler ve ortaklar üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca, yüksek kaliteli görüntüler bir zorunluluktur. Profesyonel hazırlık ve harika tasarım, en kritik genel müdürü veya en talepkar müşterileri bile kazanabilmek anlamına gelir.

Şirket sunumunuzun tasarımını zamansız, zarif ve çekici tutun. Dağınık slaytlar ve çok fazla zil ve ıslık ile izleyicilerinizi bunaltmaktan kaçının. Temiz ve modern düz tasarım (çok çeşitli grafikler, simgeler ve diyagramlar burada bulunabilir) ve izometrik tasarım şu an çok trend. Bunu kullanmaya çalışın.


Firma TANITIM Sunumu PDF
Kurumsal sunum örnekleri
Fabrika sunum örnekleri
Firma Tanıtım Sunumu PowerPoint
Kurumsal sunum hazırlama
İngilizce Şirket Tanıtım Sunumu
Kişisel Tanıtım Sunumu
Ürün tanıtım sunumu nasıl olmalı


Kısa Süre Kuralı

Kitlenizin zamanı değerlidir. Çoğu yönetici ve lider zaman sıkıntısı çeker ve sonuç olarak dikkat süreleri kısa olabilir. Bu nedenle şirket sunumunuzu kısa tutun.

Giriş bölümüne en fazla 20 ila 25 dakika ayırın. Ardından, asıl konuya gelme ve iş konseptinizi, özel teklifinizi, ürünlerinizi ve/veya hizmetlerinizi ayrıntılı olarak sunmanın zamanı geldi. Daha da iyisi, sunumunuzu kısa tutun ve bir diyalog başlatın.

Araştırmalar, bir sunum sırasında dikkat seviyelerinin sadece 15 dakika sonra keskin bir şekilde düştüğünü kanıtladı. Kitleniz, zamanlarına değer verdiğiniz için minnettar olacaktır. Çoğu durumda, şirketiniz hakkında düşündüğünüzden daha fazlasını biliyorlar.


billgatesweb” ailesi olarak Firma TANITIM Sunumu PDF,Kurumsal sunum örnekleri,Fabrika sunum örnekleri,Firma Tanıtım Sunumu PowerPoint,Kurumsal sunum hazırlama,İngilizce Şirket Tanıtım Sunumu,Kişisel Tanıtım Sunumu,Ürün tanıtım sunumu nasıl olmalı alanlarında hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.


Profesyonel bir şirket sunumunda neler bulunur?

Başarılı bir şirket sunumu sanatı, diğer şeylerin yanı sıra, iş planınızın en önemli içeriğini (iş modeli, pazar, strateji, finans vb.) birkaç slaytta özetlemektir. Ancak hangi gerçeklerin hedef kitlenizle gerçekten alakalı olduğunu ve hangilerinin olmadığını bilmek daha da önemlidir.

1. Daima en önemli sorularını yanıtlayarak başlayın:

 • Kim? Kişiler, yönetim, personel, ortak şirketler
 • Ne? Hizmetler, ürünler vb.
 • Neresi? Lokasyonlar, endüstriler/pazarlar, iş alanları
 • Nasıl? Hedef, vizyon, misyon beyanı
 • Niye ? Yeni müşteriler veya ortak şirketler için avantajları bulmak
 • “Ne?” ve “neden” sorusunun altını çizin. Sunumunuz için; kitlenizin en çok ilgileneceği şey budur.

2. Rekabet şiddetlidir. Çoğu pazar, rakipler ve çekici alternatiflerle doludur. Bu nedenle benzersiz satış teklifleri ve bireysel avantajlar çok önemlidir. Sizi özel yapan nedir? Kitlenizin ihtiyaçlarını karşılamada neden daha iyisiniz?

3. Her zaman memnun müşteri ve müşterilerden referanslar ekleyin. Somut referanslar, hedef kitlenizin hizmetlerinizin veya ürünlerinizin neden doğru seçim olduğunu daha iyi anlamasına yardımcı olur.

4. Harekete geçirici mesaj: PowerPoint sunumunuzun son slaydı, hedef kitlenizi harekete geçmeye motive etmelidir. Şirketinizi ayrıntılı ve ikna edici bir şekilde sundunuz – şimdi izleyicilerden bir tepki istiyorsunuz. Bu harekete geçirici mesajı daha genel ifadelerle “Hadi yapalım!” satırları boyunca formüle edebilirsiniz. veya “Hadi gidelim!”, içerikle ilgili hedeflenmiş bir soru olarak paketleyin veya takip eden kişi için bir istem olarak kullanın.

4. İpucu: Hedef kitleniz için faydaları vurgulayın

Hedef grubunuz hakkında bilgi güçtür. Bir sunum yaptığınızda dinleyicilerinizin kendilerine soracağı ilk soru “Bundan nasıl faydalanacağım?” olacaktır.

İçeriğinizi hedef kitlenize göre uyarlamanıza yardımcı olacak bazı sorular:

 • Satın alma/işbirliği için itici faktörler nelerdir?
 • Şirketiniz hakkında ne kadar ön bilgi mevcut?
 • Hangi takip sorularını alacaksınız?
 • Sunumunuzda iletmek istediğiniz temel mesajlar nelerdir?
 • Benzersiz satış noktanız (USP) nedir ve rakiplerinizden nasıl farklısınız? 
 • İş sunumunuz için ne tür bir tasarım ve düzen doğru?

Hikayenizi en iyi nasıl aktarırsınız?

Şirket geçmişi kitleniz için gerçekten ilginç mi? Belki de gerçek katma değer sağlayacak olan, piyasaya sürmek üzere olduğunuz yeni yenilikçi çözümlerdir?

Kaç lokasyona ve çalışana sahip olduğunuz mu yoksa müşteri hizmetleri sürecinizin nasıl çalıştığı mı daha önemli?
Sunumunuzu geliştirmek için iyi bir başlangıç, bir ekip beyin fırtınası oturumu ve ardından yönetim, pazarlama ve satıştan kilit karar vericilerle bir atölye çalışmasıdır. Ayrıca gemiye editörler, metin yazarları veya uzman bir ajans da getirebilirsiniz.

Şirket sunumu hizmetimizden yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz ya da yazının altında yer alan formu doldurabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın