Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Garantili Şirket Sunumu – Şirket Sunumu Hazırlama – Şirket Sunumu Ücretleri – Şirket Sunumu Hazırlatma Ücretleri

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Garantili Şirket Sunumu – Şirket Sunumu Hazırlama – Şirket Sunumu Ücretleri – Şirket Sunumu Hazırlatma Ücretleri

Video Kampanyası Oluşturma

Garantili Şirket Sunumu

Patronunuzu etkilemeyi garanti eden bir sunum 

Daha üst bir kişiye sunum yapmak, deneyimliler için bile sinir bozucu olabilir. Riskler yüksek olduğunda ve başarısızlık için fazla yer olmadığında, sunumunuzun fikirlerinizi ve bulgularınızı iletmede üzerine düşeni yaptığından emin olmak istersiniz. Patronunuzu etkilemeyi garanti eden bir sunumu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.


billgatesweb”  bilinen tüm hizmetlerinin yanında artık şirketlere yönelik hizmet vermektedir. Şirketlere yönelik sunumlar yapmaktadır. Sadece anadilde değil, yabancı dillerde de sunum yapmaktayız. 

Fiyat bilgisi ve detaylı bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Sunumunuzla Patronunuzu Nasıl Etkilersiniz?

Hedeflerinizi hizalayın

Sunumun amaçlarını netleştirin. Hangi amaca hizmet ediyor? Patronunuz ne tür sonuçlar görmeyi bekliyor? Bu soruların cevabını bilmiyorsanız, sorun.

Sonunda kimseye değer katmayan bir şey üzerinde çok çalışmaktan daha kötü bir şey yoktur. Sadece kendi zamanınızı boşa harcamakla kalmayacak, aynı zamanda patronunuzun zamanını da boşa harcamış olacaksınız. Sunumunuzdan önce soru sormak sadece inisiyatif göstermekle kalmayacak, aynı zamanda planlama sürecinize de yardımcı olacaktır.

Takip edilmesi ve anlaşılması kolay bir yapı oluşturun

Kötü sunum yapısı iyi fikirleri öldürür. Ne kadar alakalı veya değerli olursa olsun, bir sürü bilgi sunmak size hiçbir fayda sağlamayacaktır. Bulgularınızı veya fikirlerinizi, başlangıç, orta ve son ile birlikte organize bir şekilde sunduğunuzdan emin olun. Patronunuzu etkilemeyi garanti eden bir sunum yapmak istiyorsanız, yapıyı lehinize kullanın, sunduğunuz fikir dizisinde net bir ilerleme olduğundan emin olun. Aşağıdaki yapıyı takip edin.

Bağlama Başlama

Herkesi aynı sayfada toplayarak sunumunuza başlayın. Aşağıdaki soruları cevaplayın: Neden buradasınız? Sunumunuzda neleri kapsamayı umuyorsunuz? Bu, şirket hedeflerinize nasıl uyuyor? Sürecin başında patronunuzla birlikte belirlediğiniz hedefleri veya KPI’ları tekrar edin.

Attığınız yeni bir fikirse, çözmeye çalıştığınız sorun ve neden önemli olduğu hakkında konuşun. Üst düzey yöneticilerin aynı anda birden fazla projenin parçası olma eğiliminde olduklarını ve muhtemelen her gün birkaç toplantıya katıldıklarını unutmayın.

Patronunuzu etkilemesi ve faydalı geri bildirimler alması garantili bir sunum yapmak istiyorsanız, çalışmanızı mevcut projeler veya şirketinizin hedefleri bağlamında yerleştirmek için sunumunuzun başlangıcını kullanın.

Konuları Dağıtmayın

Artık herkes aynı sayfada olduğuna göre, doğrudan konuya girme zamanıdır. Hiçbir sunum aynı değildir, ancak bunu değer teklifinizi veya bulgularınızdan çıkardığınız ana sonuçları veya ilerlemenizin bir özetini sunma zamanı olarak düşünün.

Sunumunuz için süreciniz hakkında konuşmanın gerekli olduğunu düşünüyorsanız, sonuçlarınızdan ve öğrendiklerinizden bahsederek başlayın ve ardından sürecinizi sunun. Nasılını sunmadan önce neyin çok net olduğundan emin olun.

Şirketinizin hedefleri bağlamında işinizin alaka düzeyi hakkında konuştuğunuzu göz önünde bulundurursak, doğrudan sonuçlarınızın bir özetine gitmek, patronunuzun ikisi arasındaki ilişkiyi görmesine yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda, tüm dikkatiniz patronunuzun üzerindeyken, sunumunuzun temel yönleri hakkında konuşmak için harika bir fırsattır.


Firma TANITIM Sunumu PDF
Firma sunum örneği
Kurumsal Tanıtım Sunumu
Firma TANITIM DOSYASI oluşturma
İngilizce Şirket Tanıtım Sunumu
ŞİRKET TANITIM DOSYASI
Firma Tanıtım Sunumu PowerPoint
Fabrika sunum örnekleri


Bilgileri Koruyun

Olumlu ya da olumsuz olsun, ilgili bilgileri asla dışarıda bırakmayın. Hataları ve tatmin edici olmayan sonuçları örtbas etmek cazip gelebilir, ancak bunu yapmayın. Büyük olasılıkla, maskelemeye çalıştığınız sorunlar yine de su yüzüne çıkacak, yalnızca onları ilk etapta gündeme getirmediğiniz gerçeğini vurgulayacaktır. Öyleyse onları yukarı getir.

Bu sadece onların varlığından haberdar olduğunuzu göstermekle kalmaz, aynı zamanda onların bir daha asla olmayacağından emin olmak konusunda bilinçli olduğunuzu veya iyileştirmeye çalıştığınızı gösterir. Ayrıca, bu size yalnızca patronunuzdan geri bildirim alma ve benzer sorunları nasıl ele alacağınız konusunda tavsiye alma fırsatı verir.


billgateswebFirma TANITIM Sunumu PDF,Firma sunum örneği,Kurumsal Tanıtım Sunumu,Firma TANITIM DOSYASI oluşturma,İngilizce Şirket Tanıtım Sunumu,ŞİRKET TANITIM DOSYASI,Firma Tanıtım Sunumu PowerPoint,Fabrika sunum örnekleri alanlarında profesyonel hizmet vermektedir.

Bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Süreciniz boyunca güvenilirlik gösterin

Sunduğunuz sonuçlara ulaşmak için aldığınız önlemleri konuşmanın zamanı geldi. Patronunuzu etkilemeyi garanti eden bir sunum yapmak istiyorsanız, yetkinliğinizin kanıtlarını ve hedeflerinizi ne kadar ciddiyetle takip ettiğinizi vurguladığınızdan emin olun. Patronunuza işinizi nasıl yaptığınızı göstermek, güvenilirliğinizi artırır. Ayrıca, patronunuzun sonuçlarınızı ve bulgularınızı daha iyi anlamasına da yardımcı olur.

Geri bildirim oturumundan en iyi şekilde yararlanın

Sunumdan sonra Soru-Cevap yapılacaktır. Patronunuz size doğrudan soru sormaya başlamazsa, işinizin belirli yönleri hakkında sorular sorarak bir konuşma başlatın. 

Sizin sürecinize uygulanabilecek benzer bir deneyimi var mı? Soru-Cevap’ı patronunuzun işinizden şüphe etmesi olarak düşünmemeye çalışın. Bunun yerine, beynini seçmek için harika bir fırsat olarak düşünün. Eleştiri alabileceğinizi ve ondan öğrenmeye istekli olduğunuzu gösterir.

Ayrıca, zor soruları yanıtlamaya hazır olduğunuzdan emin olun. Bir arkadaşınızla pratik yapın, sunumunuza bağlı olarak ortaya çıkabilecek soruların bir listesini yapın. Unutmayın, sunumun kendisi patronunuzun işinizi nasıl algıladığını ve anladığını etkiler, bu da onu sorular ve tartışma noktaları hazırlamak için iyi bir başlangıç ​​noktası yapar.

Unutmayın patronunuz da insan 🙂

Üst seviyelere sunum yaparken, sinirleri aşmak sürecin yarısıdır. Sunum kaygınızı aşmanın bir yolu, patronunuzla aranızda ortak bir nokta bulmaktır.

En temel düzeyde, patronunuz sizin gibi bir insan. Muhtemelen, o daha önce sizin yerinize geçmiştir. Kendinizi “daha ​​yükseğe” sunma kaygısından kurtarmak için ortak noktalarınıza odaklanmaya çalışın. Çalışmalarınızı anne-babanıza nasıl sunarsınız?

Arkadaşların? İş arkadaşı mı? Üstünüze farklı bir geçmişe, farklı önceliklere ve farklı yeterliliklere sahip başka bir insan olarak bakmak, performansınızla ilgili hissedebileceğiniz baskının bir kısmını hafifletecektir çünkü günün sonunda mesele sunumunuz değildir. 

Şirket sunumum nasıl yapıldığıyla ilgili yazımızı incelemek için, buraya tıklayın.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın