Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Etkili Şirket Sunumları İçin Püf Noktalar – Şirket Sunumu Hazırlama – Şirket Sunumu Ücretleri – Şirket Sunumu Hazırlatma Ücretleri

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

Etkili Şirket Sunumları İçin Püf Noktalar – Şirket Sunumu Hazırlama – Şirket Sunumu Ücretleri – Şirket Sunumu Hazırlatma Ücretleri

 Sayfa Sıralamaları

Etkili Şirket Sunumları İçin Püf Noktalar!


billgatesweb” ailesi, şirket sunumlarında profesyonellikle hareket eder. Sunumun yapılacağı şirketle ilgili detaylı araştırma yaparak sizlere amaca uygun etkileyici bir şirket sunumu teslim edilir.

Sizler de şirket sunumu yaptırmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Şirketinizi en iyi şekilde nasıl sunacağınızı düşünen bir ​​işletme sahibi misiniz? Ya da belki de ilk günlerinde epeyce şirkete genel bakış sunmuş köklü bir CEO’sunuz. Gerçekten önemli değil çünkü işinizi sunma sanatı değişmeye devam ediyor ve güncel kalmak çok önemlidir. Bu yazıda, daha etkili şirket profili sunumları için az bilinen birkaç ipucunu özetleyeceğiz.

Şirket Profili Sunumu Nedir?

Şirketinizin profili, en büyük başarılarını, hedeflerini ve potansiyelini özetleyen bir özgeçmiş gibidir. Olası müşterilerinizin ve müşterilerinizin bilmesi gereken tüm verileri içermelidir. Ve özgeçmişinizi işvereni göz önünde bulundurarak yazdığınız gibi, şirket profilinizi de beklentileri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak oluşturmalısınız. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız, daha etkili şirket sunumları için bu ipuçlarını okuyun.

Başlık Slaytı nasıl yapılır?

Şirket profili sunumunuzun ilk slaydı her zaman tüm temel şirket bilgilerini içermelidir. Bu başlangıç ​​öğelerinin neler olduğunu belirlemek için kendinize potansiyel müşteriniz hakkında ilk önce ne bilmek istersiniz diye sorun. Şunlar gibi şeyler: Şirket adı, Adres, Telefon Numarası, Web Sitesi, E-posta vb.

Ancak başlık slaydınızı şirket sunumunuzun tanıtımıyla karıştırmayın. İlk slaydınız tüm bu bilgileri içermekle birlikte, izleyicilerinizin önünde durup bu gerçekleri belirtmek korkunç bir fikirdir. Seyircinin gerçekten ezberlemesi gerektiğinde, sunumunuzun en sonunda bile bu gereksiz olurdu.

Başlangıçta, sizi yeni tanımaya başladıklarında bırakın. Tüm bu bilgileri bir profesyonel gibi başlık slaydınızda özetleyin. Ancak aynı zamanda bir izleyici önünde sunum yapıyorsanız, bunun yalnızca bir yer tutucu olduğunu unutmayın. Farklı bir hikaye anlatırken sırılsıklam olmak için orada. Bununla ilgili daha fazla bilgi için bkz. PowerPoint Öykü Anlatma: Etkileyici bir sunuma nasıl başlanır.

Büyük Resme Bakmalısınız!

Herhangi bir şirkete genel bakışın en önemli kısımları, tam olarak amaç ve hedefleridir. Bu nedenle en önemli şirket profili sunum ipuçlarından biri büyük resme bakmak ve ne olduklarını belirlemektir.

Şirketimizin büyük resmine bakmanın en büyük zorluğu, çoğu zaman ayrıntılara çok fazla kapılmamızdır. Yeni bir projeye başladığınızda, bunu neden yaptığınızı tam olarak bilirsiniz. Hedefleriniz, hedefleriniz ve yapmak istediğiniz tam etkiyi görmek çok kolaydır.

Ama adımları atmaya başladığınızda, bunu yapmayı bırakırsınız. Büyük resim, yapmanız gereken bir sonraki adımla değiştirilir. Ancak şirketinizi en iyi şekilde sunmak istiyorsanız bu çok büyük bir sorun. Bunu düzeltmek için önünüze koyduğunuz uygulanabilir adımlara bir göz atın. Önümüzdeki yıl başarmak için belirlediğiniz şeyler nelerdir? Büyük resminizin size ulaşılabilir olduğunu hissettirmesi son derece önemlidir.

Bu yüzden ayrıntılar üzerinde çalışıyor olmanız iyi bir şey. Onları birkaç adım geriye doğru takip edin ve bir bütün olarak nasıl sonuçlandığını görmeye çalışın. Şimdiye kadar yaptıklarınızı bir bütünün parçası olarak görmeye çalışın ve onu neyin tamamlayacağını görselleştirin.


Şirket Tanıtım Sunumu
Şirket Sunumu
Kurumsal sunum örnekleri
Etkili Sunum Teknikleri
PowerPoint sunum örnekleri PDF
Kişisel Tanıtım Sunumu
Sunum hazırlama
Firma TANITIM Sunumu PDF


Kronolojik Olmak Gerekir!

Sıradan bir iş sunumundan farklı olarak, bazen yaratıcı olabilirsiniz, etkili bir şirket profili sunumu genellikle kronolojisinde ayarlanır. İnsanlar şirketinizin genel görünümüne baktıklarında, bilgilerin kendilerine belirlenen sırayla sunulmasını zaten bekliyorlar. Bunun nedeni, formatın çok kapsamlı olması ve zamanın testinden geçmesidir. Şimdiye kadar, insanlar buna alışmıştır.

Ürünler ve servisler

Tanıtım slaytınızın ardından Ürün ve Hizmetlerinizi tanıtmalısınız. Anahtar, bu bölümde müşteri sorunlarına odaklanmaktır. Bu slaydın başında çözümünüz hakkında konuşmak istemezsiniz. Bunun yerine, izleyicinin ilişki kurabileceği birkaç sorunu göstermek için zaman ayırın.

Ünlü iPhone tanıtım konuşmasında Steve Jobs gibi zaten var olan çözümlerin hatalarından bahsedin. Daha önce bazı başarılarınız varsa, Steve Jobs örneğindeki gibi bunlardan bahsetmeyi unutmayın.

Bu sizi bir otorite ve ne yaptığını gerçekten bilen biri olarak belirleyecektir. Ne yaparsanız yapın, ürününüzün her bir özelliğini tüketicinin bakış açısından tanıttığınızdan emin olun. Önce bir sorundan bahsedin, ardından ürün ve hizmetlerinizin o sorunu çözen özelliklerini tanıtın. Şirket profili sunumunda ana hatlarıyla belirtmek istediğiniz her özelliğe bu şekilde yaklaşılmalıdır.

Ekibi Tanıtın

Siz ve ekibiniz birbirinizden iyi durumdaysanız, şirketinize genel bir bakış sunarken bir grup sunumu yapmak iyi bir fikirdir. Ortak bir vizyona sahip iş ortaklarıysanız bu harika. Grup sunumunuzu planlıyorsanız ve herkesin en sevdiği konuyu aldığından eminseniz, çok başarılı bir şirket profili sunumu içindesiniz.

Ekibinizle sunum yapamıyorsanız, tanıttığınızdan emin olun. Şirketinizin güvenilir görünmesini istiyorsanız, birleşik olmalıdır. Bu yüzden ekip üyelerinizden ve onların vizyonunuzun nasıl bir parçası olduklarından bahsedin. Daha büyük resme nasıl uyduklarından ve ilk etapta onu görmenize nasıl yardımcı olduklarından bahsedin.

Tüm slaydı ekip üyelerinizi listelemeye ayırabilirsiniz. Ekibinizi kısaca göstermenin bir başka harika yolu, siz onun hakkında konuşurken bir slayta bir grup resmi koymaktır. Bu harika bir işbirliği duygusu verir ve ekibinizin o sahnede yanınızda olduğunu hissedeceksiniz. Bu strese yardımcı olabilir.

Etkileşimli Olun

En iyi şirket profili sunum ipuçlarından biri, alçakgönüllü kalmaktır. Vizyonunuz ve misyonunuz önemlidir. Ancak bunları gerçekleştirmenin en iyi yolu, hedef kitlenize bir ses vermek ve onu nasıl zenginleştirebileceklerini duymaktır. Sadece konuşmanıza zaman ayırmalısınız, böylece daha sonra sorulara yer kalsın, aynı zamanda sunum sırasında soruları kendiniz sormalısınız.

Sadece şirketinizle ilgili iki kez düşünmeniz ve sorgulamanız gereken her şeyi hatırlayın. Ardından, birisinin cevap verip veremeyeceğini görmek için bu soruları hedef kitlenize sorun. Bir soruna çözüm önermeden önce, hedef kitlenizden sorunu nasıl çözeceklerini söylemelerini isteyin. Hatta özellikleri soru olarak da tanıtabilirsiniz.

Bu, hedef kitlenize, siz onlardan bahsetmeden önce düşündüğünüz çözümleri düşünme şansı verir. Bu, şirket profili sunumunuzu on kat daha etkili hale getirecektir. 


billgatesweb“, Şirket Tanıtım Sunumu,Şirket Sunumu,Kurumsal sunum örnekleri,Etkili Sunum Teknikleri,PowerPoint sunum örnekleri PDF,Kişisel Tanıtım Sunumu,Sunum hazırlama, Firma TANITIM Sunumu PDF alanlarında profesyonel hizmet vermektedir.


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın