Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

En İyi Web Hostingler – Otel İçin Blog Yazma – Otel Logo Yapımı – Otel YouTube Videosu Yapımı – Otel Web Sitesi Tasarlama

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

En İyi Web Hostingler – Otel İçin Blog Yazma – Otel Logo Yapımı – Otel YouTube Videosu Yapımı – Otel Web Sitesi Tasarlama

Özel Sunucu Uygulaması – Blog Yazma – Web Tasarımı Yapımı – Web Tasarımı YouTube Videosu Yapımı – Web Sitesi Tasarlama Fiyatları

En İyi Web Hostingler


billgatesweb” web sitesi tasarımında bir markadır. Web sitesi tasarlatmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Çoğu insan için en iyi ücretsiz web barındırıcısı Wix veya Awardspace’dir. Ücretsiz web barındırma çoğu insan için en iyi seçenek değildir. İş amaçlı olarak, neredeyse hiçbir zaman iyi bir fikir değildir.

Ancak ihtiyaçlarınız basitse ve web siteniz için herhangi bir para yatırmak istemiyorsanız, o zaman ücretsiz barındırma sizin için bir yoldur. Bugün piyasadaki en iyi ücretsiz web barındırma hizmetlerinin bu kılavuzunu derledim.

En İyi 6 Ücretsiz Web Sunucusunu Karşılaştırın

 • Wix — Kolay web sitesi oluşturucu ile en iyi ücretsiz web barındırma
 • Awardspace — Reklamsız en iyi ücretsiz web barındırma
 • Atspace — Sınırsız bant genişliği ve 7/24 müşteri desteği için en iyisi
 • Freehostia — Hızlı site hızı için en iyisi
 • Agilityhoster — En iyi ücretsiz web barındırma ve ücretsiz e-posta
 • Byethost — Sınırsız site barındırmak için en iyisi

Eğitimciler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar genellikle bazı gerçekten mükemmel sağlayıcılar tarafından ücretsiz (veya çok indirimli) barındırma hakkına sahiptir. Daha fazlasını okumak için buraya atlayın.

Peki hangi ücretsiz web barındırma ihtiyaçlarınız için en iyisidir? Hangisinin sizin için doğru olduğuna karar vermek için aşağıdaki incelemelerimi okuyun.

Wix — Easy Website Builder ile En İyi Ücretsiz Barındırma

 • 1 site, 500MB depolama, 500MB bant genişliği
 • Wix reklamları
 • Atanan Wix alanı
 • Sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu
 • Yüzde 99,98 çalışma süresi oranı
 • Birinci sınıf güvenlik

Wix, piyasadaki en iyi web sitesi oluşturucularından biridir. Oluşturucularıyla birlikte ücretsiz web barındırma hizmeti de sunarlar.

Bizim favorilerimizden biridir. Aslında, onları bir blog veya e-ticaret mağazası ile başlayan herhangi bir yeni başlayana tavsiye ediyoruz. Son derece sezgisel kullanıcı arayüzleri, herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için çekici bir web sitesi oluşturmasını kolaylaştırır.

Ayrıca 7/24 müşteri desteği ile birlikte gelirler. Bir web sitesine ev sahipliği yapmak söz konusu olduğunda bu çok önemlidir. Bir diğer olmazsa olmaz, sağlam güvenlik ve güvenilirliktir. Wix her ikisini de sağlar.

Wix, etkileyici bir yüzde 99,98 çalışma süresi oranına sahiptir, bu da sitenizin neredeyse hiçbir zaman kapalı olmayacağı anlamına gelir. Wix ayrıca site verilerinizi dünya çapındaki 20 benzersiz veri merkezi ve yedekleme sunucusunda da kaydeder. Wix, siber tehditleri 7/24 izleyen ve önleyen birinci sınıf bir güvenlik uzmanı ekibiyle güvenliği de kapsar.

Ancak, ücretsiz planları söz konusu olduğunda teklifleri sınırlıdır. Bu listedeki diğer tekliflerden bazılarının depolama ve bant genişliğinin yarısını bekleyin. Ayrıca özel bir alan adı almayacaksınız ve siteniz genelinde Wix reklamları olacak.

Genel olarak, yine de, ücretsiz barındırma arıyorsanız en iyi seçimdir.

Awardspace — Reklamsız En İyi Ücretsiz Web Hosting

 • 1 site, 1GB depolama, 5GB bant genişliği
 • Reklamsız
 • Alan Adı Tescili
  Sınırlı müşteri desteği bileti, canlı sohbet, çevrimiçi belgeler

Awardspace, fantastik ücretsiz web barındırma hizmetleriyle ünlüdür. On yıldan fazla bir süredir harika bir barındırma hizmeti sağladılar. Tam bir depolama alanı sunmakla öne çıkıyorlar (diğerlerinden daha fazla). Awardspace’teki bir temsilciyle şahsen konuştuk ve PHP ve MySQL’in güncel sürümlerini de sunduklarını söylediler.

Awardspace ayrıca Zacky’nin sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusunun yanı sıra kullanımı kolay bir WordPress ve Joomla yükleyicisi sunar.

Not: Siteniz 12 ay boyunca trafik almazsa otomatik olarak inaktif olarak ayarlanır. İki hafta daha bildirimlerin ardından silinecek.

Atspace — Sınırsız Bant Genişliği ve 7/24 Müşteri Desteği İçin En İyisi

 • 1 site, 1GB depolama, sınırsız bant genişliği
 • Reklamsız
 • Alan Adı Tescili
 • Sınırlı 24/7/365 müşteri desteği, canlı sohbet, sınırlı biletleme, çevrimiçi belgeler

Atspace, Awardspace ile neredeyse aynı istatistiklere sahiptir. Fark? Atspace, sınırsız bant genişliği (Edwardspace’in 5 GB’sinin aksine) ve 7/24/365 destek talebi sunar.

Yine de daha derine inersek, Atspace desteği “sınırlı 24/7/365 destek” olarak listeler, bu yüzden bunu büyük bir yağ tuzu ile alın.

Atspace ayrıca WordPress ve Joomla gibi uygulamalar için Zacky web sitesi oluşturucu ve uygulama yükleyicisini kullanır.


Bedava domain veren siteler
Free hosting
En iyi ücretsiz Hosting
Googie host
Free hosting cPanel
Bedava hosting veren siteler
Google ücretsiz Hosting
İnfinity free hosting


Freehostia — Hızlı Site Hızı İçin En İyisi

 • 5 site, 250MB depolama, 6MB bant genişliği
 • Reklamsız
 • Alan Adı Tescili
 • 1 saatlik bilet yanıtı ve çevrimiçi belgelerle 7/24 müşteri desteği

Freehostia, Çikolata planında ücretsiz bulut barındırma hizmeti sunar. Bu, listedeki diğer seçeneklerin çoğundan daha hızlı olması gerektiği anlamına gelir.

Ancak Çikolata planı da çok küçük: yalnızca 250 MB disk alanı ve 10 MB veritabanı depolama alanı. Yakın zamanda web sitenizde bir ton medya barındırmayı beklemeyin.

Bununla birlikte, ücretsiz kendinden imzalı bir SSL sertifikası, ücretsiz şablonlara sahip bir site oluşturucu ve biletlere bir saatten kısa sürede yanıt verme vaadi içerir – neredeyse hiç duyulmamış.

Yeterince küçük bir siteniz varsa, müşteri hizmetleri sözü bile Freehostia’yı çekici bir seçim haline getirir.

Agilityhoster — En İyi Ücretsiz Web Hosting Artı Ücretsiz E-posta

 • 1 site, 1000MB depolama, 5GB bant genişliği
 • Reklamsız
 • Alan Adı Tescili
 • Sınırlı biletleme, canlı sohbet, çevrimiçi belgeler (yalnızca sistem arızaları için 7/24 müşteri desteği)

Agilityhoster’ın ücretsiz katmanı, Awardspace ve Atspace’de sunulanlara benzer: yalnızca 1000MB depolama ve bir adet 20MB MySQL veritabanı. Ayrıca, sahip olmak güzel ama mutlaka bir anlaşma kırıcı olmayan her türlü web sitesi oluşturucudan yoksundur.

Yine de hızlı bir şekilde çalışmaya başlamanız için basit bir WordPress ve Joomla yükleyicisi var. En kısa sürede ucuza bir şeyler almanız gerekiyorsa iyi bir seçenektir. Bir satış temsilcisi, güncel PHP ve MySQL çalıştırdığını onayladı.

Byethost — Sınırsız Site Barındırma İçin En İyisi

 • Sınırsız site, depolama ve bant genişliği
 • Reklamsız
 • Alan Adı Tescili
 • 7/24 müşteri desteği ve bilgi tabanı

Byethost, sınırsız site, depolama ve bant genişliği ile açık ara en cömert ücretsiz web barındırıcısıdır; ve beş e-posta hesabı. Ayrıca tüm etki alanlarında otomatik bir SSL sağlar ve şablonlara sahip ücretsiz bir site oluşturucu içerir.

Ama bir yakalama var: Byethost, gördüğüm en az profesyonel görünümlü ev sahiplerinden biri. Ayrıca kötü yazılmış bir web sitelerine ve sınırsız tekliflerinin gerçekte ne kadar sınırsız olduğunu merak ettiğim kadar belirsizliğe sahipler.

Çok fazla veritabanı alanına ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorsanız, farklı bir ücretsiz ana bilgisayarla gitmenizi öneririm.


billgatesweb Bedava domain veren siteler,Free hosting,En iyi ücretsiz Hosting,Googie host,Free hosting cPanel,Bedava hosting veren siteler,Google ücretsiz Hosting,İnfinity free hosting alanlarında hizmet vermektedir.


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın