Ankara
0 (312) 276 75 93
info@billgatesweb.com

Hakkımızda

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Akademik Danışmanlık, Tercüme Danışmanlık

RESPONSIVE

Uzman ekibimiz tasarımlarını, tüm ekran çözünürlükleri ve boyutları için sorunsuz çalışan responsive özelliğiyle tasarlar. Böylece her platforma uygun hale gelen web siteniz bilgisayardan, akıllı telefon ve tabletlerden sorunsuzca görüntülenir.

 

ÖNBELLEKLEME

Uluslararası standartlara uygun önbellekleme sistemlerini kullanıyoruz. Belirtilen dosyaların belirtilen süre içerisinde sabitlenmesini sağlayan bu sistem ile siteniz daha hızlı açılır.

 

MVC YAPISI

Yazılımlarımızda özellikle büyük projeler için tercih edilen dünya standartlarında bir yapı olan Model/View/Controller kullanılır. Bu sistem sayesinde siteniz başka yazılımcılara da kolaylıkla devredilebilir.

 

WEB SERVİSLER

Çeşitli platformlardaki uzak sunucularda yer alan bilgilerinize; JASON, REST, XML-RPC, SOAP gibi tüm web servislerle sağlıklı ve hızlı bilgi alışverişi yapmanıza olanak tanır.

 
 

CDN

Web sitenizi altyapı hizmetimiz olan bulut sunucularda barındırıyoruz. Sitenizin daha hızlı açılması ve daha hızlı indexlenmesini sağlayan bu sistem ile ziyaretçi sayınızın ve seo (arama motoru optimizasyonu) puanınızın artması sağlanır.

 

jQuery

Web siteniz hazırlanırken en sık kullanılan kütüphanelerden biri olan jQuery kütüphanesi kullanılır. Böylece web sitenizin programlama dili tüm standartlara uygun olur.

 

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Google ve Yandex gibi arama motorlarında sektörünüze özel anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alabilmeniz için tüm arama motoru optimizasyonu uzman ekibimiz tarafından özenle planlanır ve uygulanır.

 

MODÜLARİZASYON

Yazılım aşamasında ana yapı değişikliğe uygun bir şekilde tasarlanır. Güncellenebilen modül yapısı ile modüllerde değişiklik yapabilir, yeni modüller ekleyebilirsiniz.

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın